summertime sadness

21. july 2013 at 16:54 | ites.
Je to divný, ale já přísahám bohu, že ještě včera jsem toho měla spoustu na srdci, ale teď jsem dutá jak.. no, jak něco hodně dutýho. Takže, co se stalo za těch jedenadvacet dnů? Například jsem byla na Pálavě, v Plzni, nebo.. no, vlastně už nic, protože dovolená na Pálavě a výlet do Plzně bylo moje jediný zpestření těchhle prázdnin!! Asi jsem tak líná, že se mi nikam nechce chodit,ale spíš to bude tim, že nemám s kym. Všem se dějou megaúžasný věci a já tu mezitim trpim sama v temnym koutku mojí postele (kecám, sedim na gauči v obyváku a koukám na Disney Channel) a trpim vztahofobií. Sestřenka mi třeba například řekla, že na mě v srpnu má čas jen jeden týden, protože ty všechny ostatní dny se radši věnuje svýmu novýmu klukovi a její spolužačce.
V pondělí si jdu KONEČNĚ (!!!) po asi 150 letech pro občanku. Teď mě akorát mrzí, že jí nemám kde využít, protože jsem si to v červnu všechno posrala a ztratila důvěru rodičů. Ale nechce se mi patlat v minulosti, takže mi zbývá jen doufat že někdy vsrpnu vyrazim s Ivetkou do Oka či do Prdele ( nejsou to žádná krycí jména pro superkůl podniky, ale jsou to skutečný názvy klubů v našem městě ). Tentokrát už s vědomím rodičů.

No.. taky jsem si za tu dobu uvědomila, že vlastně v září jdu na gympl. A na střední. Je to hrozně děsivý, že se už nikdy (i když je velká šance, že budu furt chodit na sbor!) nevrátim na základku jako její studentka, že si už nikdy nezahrajem s Líbou na řady,že už nebudeme koukat na tenis místo zemáku,že už nikdy nebudme chodit otravovat do kabinetu dějepisu, smát se společně s Dušátkovou naší neschopnosti a neposlušnosti a spoustu dalších úžasnejch věcí... zkrátka, bude mi to chybět. Jakkoliv jsem dřív nadávala na základku, tak teď to beru všechno zpátky, protože lepších devět let jsem nemohla zažít...No, nebudu řešit o prázdninách školu, že.

Na moravě bylo krásně. Obdivuju je,jak jsou všichni hrozně hodný. Taky se mi hrozně líbí moravskej ..přízvuk (teď netušim jak to jinak říct:D). Chatka, ve který jsme bydleli byla hrůzná. Nemohla jsem spát,protože jsem se šíleně bála pavouků. V rybníku jsem se nekoupala a na šlapadla jsem se bála. Jediný co stálo za to bylo, když jsme někam jeli. Například v Mikulově maji krásný koupaliště, nebo okolo těch různejch nádrží maji suprový cyklostezky. Přímo za našima chatkama je aquapark. Je to jeden z největších ve střední Evropě a měl být otevřený od začátku prázdnin, ALE! nebyl. Je otevřen až od srpna, takže jsme tam jak my,tak naši sousedi slintali nad těma všema tobogánama, který už šli ve zkušebnim provozu a ti chlapi s jejich rodinama co tam stavěli,je zkoušeli!! Nespravedlnost hadr, fakt. Byli jsme se kouknout na zámku Lednice, na kterym jsem byla sice už asi za celej svůj život 3x, ale i tak stál znovu za shlédnutí. Mám hrozně moc ráda zámky, takže tam jsem vyjímečně fotila.
Taky tam za námi přijela teta se strejdou a Kačenkou, takže jsme měli na jeden den o zábavu postaráno (btw. v tenhle den jsem fotila vyjímečně podruhý, a potom ještě jednou, naposled na Děvíně, kde jsem fotila výhledy).
No, teď k těm asi 3 fotkám, který byly jedny z těch lepších.
Jo a oblíbila jsem si Kluse (přesněji Vesmíru a Pocity)
Užívejte prázky,čumáčci.
ites
 


Comments

1 vendy vendy | Web | 21. july 2013 at 22:27 | React

ty ani nepotřebuješ zrcadlovku na to, abys měla skvělý fotky ! :-)
jsem strašně zvědavá, proč si ztratila tu důvěru, ale - hm, radši se ptát nebudu ( ale jestli budeš chtít, rozepiš se, poslouchám :-D :-) )
já teď byla dva tejdny na Moravě a celá rodina je z Moravy, takže moravštinu slýchávám celej život -_- :-D
s tím Klusem - připomněla si mi jednu písničku, díky Ti! :-D napsala bych jakou a co mi připomíná, ale nevím, jestli to chceš slyšet:-D
btw, taky myslím na základku. na spolužáky. na učitele. fakt mi to chybí a čím dál víc se bojim střední.
škoda, že už moc nepíšeš. ale pro mý štěstí jsem dneska myslela na to, že už ti napíšu pěkně peprnej komentář o tom, proč nepíšeš a ejhle!!! napsalas <33333333333:-D

2 IfynKa^^ IfynKa^^ | Web | 22. july 2013 at 22:46 | React

Ty chudinko jedna :-D sama v koute sve postele :-D Fakt si myslis, ze se vsem deji uzasne veci ? :-D ja myslim ze ne -_- a myslim, ze semnou do oka ci prdele asi nepujdes (asi tusis proc) :-D a na te obcance si fakt seksii (y) jako mumie :-D o skole mi nemluv -_- at o gymplu ci zakladce. Hrozne deprimujici tema na prazky :-D jo jo,  ne kazdy na dovoleny ocumuje zadky zrzacum ze :-D :-D ne promin :-( ale neda se nesmat tvym esemeskam :-Daz na ty o vztahofobii :-D a ja ti verim, ze tu vztahofobii prekonas (y)  a fotecQy silene trapny  a hnusny jako vzdycky :-* mucQ terezaku :-D

3 nikka nikka | Web | 26. july 2013 at 15:25 | React

nádherný fotky!:-)
a ano morava a moraváci jsou skvělí:-) a ten přízvuk se mi děsně líbí! :D vtipné to je :)

4 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 27. july 2013 at 13:02 | React

Nádherný fotky !:)

Mě taky bylo smutno po základce a to jsem dělala dva roky reparáty, ale prostě když jsem někde 9 let a znám všechny učitelé a děcka... teď jdu do druhého ročníku, ale stejně bych byla nejraději na základce

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama