holy shit

1. july 2013 at 12:17 | ites.
Ahoj.
Vážně mě už nebaví psát jeden a ten samej článek 5x dokola. Vždycky začnu a nedokončim to. Za tu dobu co jsem nenapsala se toho stalo vážně hodně a upřímně řečeno.. tolik se toho nestalo za celej půlrok možná dokonce i rok. Bohužel polovina z těch věcí nebyla bůh ví jak dobrá, takže vám tady o nich nebudu psát, protože by mě z toho chytla depka (i když ,upřímně řečeno,po včerejšku mě depka nechytne aspoň týden ^^). Na druhou stranu se mi za posledních asi 5 dní stalo překvapivě pár dobrej věcí.
Tak začnu třeba s.. no, vlastně ani nevim s čim, protože si vážně nemůžu vzpomenout co dobrýho bylo. I když vlastně jo.. vezmeme třeba konec školního roku.

Moji retardi... vážně a zcela upřímně mi budou chybět.

No, takže ten poslední den na základce byl hrozně,ale HROZNĚ smutnej a zároveň i svym způsobem veselej. Pobrečeli jsme si (mám takovej pocit,že brečel i jeden kluk :D) a Motýlek -nevim jestli si ho pamatujete,ale je to jeden učitel- nám nabídl že můžeme chodit do sboru i když nebudeme na zákaldce.
Po rozloučení jsem šla domů a potom jsem šla znova do školy na oběd, kde jsem měla spicha s Ivčou, se kterou jsem strávila asi následující 3 hodiny venku. Dělaly jsme neskutečný píčoviny, ale myslim, že jsme si to obě náramně užily ^^ Čum Tes,seš trapná, vidíš se? " ~ tohle video je naprosto zabitý.
Potom večer byla rozlučka... bylo to hrozně komplikovaný, ale nakonec jsme to zakempili u přírodního koupaliště na takovym betonu. Ivetka s Eliškou se ožrali jak ... hovádka a všm bylo vážně moc hezky. Měli jsme tam melounovou vidnici, takže jsem potom večer byla naprosto a šíleně vyhulená :D V noci jsem se z toho poblila.. ale to je jedno. Na rozloučenou jsme si dali všichni pusinku a okolo 22 hodiny jsme to rozpustili.
Hned další den dopoledne jsem jela k babičce na pouť. Minulej rok to byla bomba, ale tenhle? Extra třída. Vážně, TOLIK jsem toho nečekala.. a to se vlastně přitom nic nestalo. I když asi stalo, protože jsem se poprvý ožrala. Byla to strašná sranda a nejvtipnější na tom bylo to,že jsem se opila hrozně rychle. A potkali jsme zase K. po asi 3/4 roce.. bylo to strašně hezký. Já jak jsem byla napitá tak jsem mu řekla všechno a řekla mu i to, co sem nenapíšu.. Zkrátka jsme se najednou drželi za ruce a bylo nám fajn. Potkali jsme Y (což je jeden kluk s kterym jsem měla jít o pouti ven,ale nakonec jsem se z toho bymluvila),kterej viděl jak mě k. drží kolem pasu a tak tam řikal že dva roky posiluje a že mu rozbije hubu. Taky jsem málem spadla ze záchodu (y). A ještě další největšíi sranda byla když jsem se šla domů s Eliškou (sestřenky kámoška) vyčurat. My jsme se tam obě dvě motaly a narážely do dveří a babička si stejně ničeho nevšimla :D
No, teď k fotkám. Všechny jsou z mobilu, tak berte ohled na kvalitu. Teď jak si je tak rpohlížim tak většinu času jsem strávila s Ivčou :D Z poutě žádný fotky nemám, protože proč?? Protože nebyl čas fotit.


 


Comments

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 1. july 2013 at 14:59 | React

tak hlavně že sis to užila!:) koukám že nejsem jediná která byla tak trochu pod parou :D

2 anna. anna. | Web | 9. july 2013 at 10:39 | React

víš co je hrůza? :O já ti zapomněla okomentovat článeček.. nenenene -_- :( taky se ti zdá, že tenhle rok uběhl sakra rychle? je to strašný, když si pomyslím, že už za rok neuvidím denně svoji třídu.. neřeknu jim každé ráno ,ahoj', nepoběžím s něma jak retard na oběd. hrůza, fuj!
já už vidím, že na rozlučce (u nás na škole je vždycky den před vysvědčením takové rozloučení na sušile - takovej místní prostor na konání takových věcí - dává se tam i vysvědčení atd..) všichni budou bečet jak malí :'(:D ale třídní ne, ta nás beztak nemá ráda :DD
pouť? i ty brute! něco jsem už slyšela.. hele, musíš mi všecičko napsat do dopísku. :)
čekuju tvůj instagram skoro denně a žádný fotky! to se musí napravit :*
ps: a napiš až budeš na fb.. styyyskaaa se mi :*:(

3 Elly :3 Elly :3 | Web | 17. july 2013 at 10:51 | React

Super fotka (fotky:D), mě to čeká příští rok a už teď je mi na nic:/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama