July 2013

summertime sadness

21. july 2013 at 16:54 | ites.
Je to divný, ale já přísahám bohu, že ještě včera jsem toho měla spoustu na srdci, ale teď jsem dutá jak.. no, jak něco hodně dutýho. Takže, co se stalo za těch jedenadvacet dnů? Například jsem byla na Pálavě, v Plzni, nebo.. no, vlastně už nic, protože dovolená na Pálavě a výlet do Plzně bylo moje jediný zpestření těchhle prázdnin!! Asi jsem tak líná, že se mi nikam nechce chodit,ale spíš to bude tim, že nemám s kym. Všem se dějou megaúžasný věci a já tu mezitim trpim sama v temnym koutku mojí postele (kecám, sedim na gauči v obyváku a koukám na Disney Channel) a trpim vztahofobií. Sestřenka mi třeba například řekla, že na mě v srpnu má čas jen jeden týden, protože ty všechny ostatní dny se radši věnuje svýmu novýmu klukovi a její spolužačce.
V pondělí si jdu KONEČNĚ (!!!) po asi 150 letech pro občanku. Teď mě akorát mrzí, že jí nemám kde využít, protože jsem si to v červnu všechno posrala a ztratila důvěru rodičů. Ale nechce se mi patlat v minulosti, takže mi zbývá jen doufat že někdy vsrpnu vyrazim s Ivetkou do Oka či do Prdele ( nejsou to žádná krycí jména pro superkůl podniky, ale jsou to skutečný názvy klubů v našem městě ). Tentokrát už s vědomím rodičů.

No.. taky jsem si za tu dobu uvědomila, že vlastně v září jdu na gympl. A na střední. Je to hrozně děsivý, že se už nikdy (i když je velká šance, že budu furt chodit na sbor!) nevrátim na základku jako její studentka, že si už nikdy nezahrajem s Líbou na řady,že už nebudeme koukat na tenis místo zemáku,že už nikdy nebudme chodit otravovat do kabinetu dějepisu, smát se společně s Dušátkovou naší neschopnosti a neposlušnosti a spoustu dalších úžasnejch věcí... zkrátka, bude mi to chybět. Jakkoliv jsem dřív nadávala na základku, tak teď to beru všechno zpátky, protože lepších devět let jsem nemohla zažít...No, nebudu řešit o prázdninách školu, že.

Na moravě bylo krásně. Obdivuju je,jak jsou všichni hrozně hodný. Taky se mi hrozně líbí moravskej ..přízvuk (teď netušim jak to jinak říct:D). Chatka, ve který jsme bydleli byla hrůzná. Nemohla jsem spát,protože jsem se šíleně bála pavouků. V rybníku jsem se nekoupala a na šlapadla jsem se bála. Jediný co stálo za to bylo, když jsme někam jeli. Například v Mikulově maji krásný koupaliště, nebo okolo těch různejch nádrží maji suprový cyklostezky. Přímo za našima chatkama je aquapark. Je to jeden z největších ve střední Evropě a měl být otevřený od začátku prázdnin, ALE! nebyl. Je otevřen až od srpna, takže jsme tam jak my,tak naši sousedi slintali nad těma všema tobogánama, který už šli ve zkušebnim provozu a ti chlapi s jejich rodinama co tam stavěli,je zkoušeli!! Nespravedlnost hadr, fakt. Byli jsme se kouknout na zámku Lednice, na kterym jsem byla sice už asi za celej svůj život 3x, ale i tak stál znovu za shlédnutí. Mám hrozně moc ráda zámky, takže tam jsem vyjímečně fotila.
Taky tam za námi přijela teta se strejdou a Kačenkou, takže jsme měli na jeden den o zábavu postaráno (btw. v tenhle den jsem fotila vyjímečně podruhý, a potom ještě jednou, naposled na Děvíně, kde jsem fotila výhledy).
No, teď k těm asi 3 fotkám, který byly jedny z těch lepších.
Jo a oblíbila jsem si Kluse (přesněji Vesmíru a Pocity)
Užívejte prázky,čumáčci.

holy shit

1. july 2013 at 12:17 | ites.
Ahoj.
Vážně mě už nebaví psát jeden a ten samej článek 5x dokola. Vždycky začnu a nedokončim to. Za tu dobu co jsem nenapsala se toho stalo vážně hodně a upřímně řečeno.. tolik se toho nestalo za celej půlrok možná dokonce i rok. Bohužel polovina z těch věcí nebyla bůh ví jak dobrá, takže vám tady o nich nebudu psát, protože by mě z toho chytla depka (i když ,upřímně řečeno,po včerejšku mě depka nechytne aspoň týden ^^). Na druhou stranu se mi za posledních asi 5 dní stalo překvapivě pár dobrej věcí.
Tak začnu třeba s.. no, vlastně ani nevim s čim, protože si vážně nemůžu vzpomenout co dobrýho bylo. I když vlastně jo.. vezmeme třeba konec školního roku.

Moji retardi... vážně a zcela upřímně mi budou chybět.

No, takže ten poslední den na základce byl hrozně,ale HROZNĚ smutnej a zároveň i svym způsobem veselej. Pobrečeli jsme si (mám takovej pocit,že brečel i jeden kluk :D) a Motýlek -nevim jestli si ho pamatujete,ale je to jeden učitel- nám nabídl že můžeme chodit do sboru i když nebudeme na zákaldce.
Po rozloučení jsem šla domů a potom jsem šla znova do školy na oběd, kde jsem měla spicha s Ivčou, se kterou jsem strávila asi následující 3 hodiny venku. Dělaly jsme neskutečný píčoviny, ale myslim, že jsme si to obě náramně užily ^^ Čum Tes,seš trapná, vidíš se? " ~ tohle video je naprosto zabitý.
Potom večer byla rozlučka... bylo to hrozně komplikovaný, ale nakonec jsme to zakempili u přírodního koupaliště na takovym betonu. Ivetka s Eliškou se ožrali jak ... hovádka a všm bylo vážně moc hezky. Měli jsme tam melounovou vidnici, takže jsem potom večer byla naprosto a šíleně vyhulená :D V noci jsem se z toho poblila.. ale to je jedno. Na rozloučenou jsme si dali všichni pusinku a okolo 22 hodiny jsme to rozpustili.
Hned další den dopoledne jsem jela k babičce na pouť. Minulej rok to byla bomba, ale tenhle? Extra třída. Vážně, TOLIK jsem toho nečekala.. a to se vlastně přitom nic nestalo. I když asi stalo, protože jsem se poprvý ožrala. Byla to strašná sranda a nejvtipnější na tom bylo to,že jsem se opila hrozně rychle. A potkali jsme zase K. po asi 3/4 roce.. bylo to strašně hezký. Já jak jsem byla napitá tak jsem mu řekla všechno a řekla mu i to, co sem nenapíšu.. Zkrátka jsme se najednou drželi za ruce a bylo nám fajn. Potkali jsme Y (což je jeden kluk s kterym jsem měla jít o pouti ven,ale nakonec jsem se z toho bymluvila),kterej viděl jak mě k. drží kolem pasu a tak tam řikal že dva roky posiluje a že mu rozbije hubu. Taky jsem málem spadla ze záchodu (y). A ještě další největšíi sranda byla když jsem se šla domů s Eliškou (sestřenky kámoška) vyčurat. My jsme se tam obě dvě motaly a narážely do dveří a babička si stejně ničeho nevšimla :D
No, teď k fotkám. Všechny jsou z mobilu, tak berte ohled na kvalitu. Teď jak si je tak rpohlížim tak většinu času jsem strávila s Ivčou :D Z poutě žádný fotky nemám, protože proč?? Protože nebyl čas fotit.