Jo,žiju. Asi.

1. june 2013 at 23:12 | ites.
Čaukyyy.
Konečně je léto♥. Počkat, vždyť ono je furt jen 12 stupňů. Je celkem ironie uvědomit si,že kdyby bylo o 10°míň, tak by všichni nosili zimní věci. A to je 1.6.
Dámy a dámy (pochybuju že sem chodí nějací kluci..pokuď sem vůbec někdo chodí,že:D), za týden mi bude KONEČNĚ 15 let.
Narozeninový dárek jsem dostala už v pondělí a ano, byl to onen mobil Samsung galaxy fame. Musim uznat, že jsem od něj čekala daleko míň a za tu cenu mi to přijde (po tý hrozný sra.ce) jako perfektní věc. Mlje první stáhnutá aplikace byla Instagram a potom facebook a cymera. (založila jsem si novej insta btw.- @tesrihakova, tak mě šupajte follownout, ouki?)
Taky se teď všichni zbláznili a hromadně nám zadali projekty. Nesnášim projekty, obzlášť takový , který máte na půl hodinu a musíte je předříkávat zpaměti)
Jo a za měsíc jsou prázdniny. No, mám takovej pocit že nakonci školní docházky při vysvědčení ani nebudu moc brečet. Přeijen s valnou většinou holek jdu na gympl a .. no, kromě Tajdy a Jaryho mi asi žádní kluci chybět nebudou. KOho teda budu strádat jsou samozřejmě zbylý holky - Týna,Kačka,Páťa a Eliška. Fuuu, aspoň že mi ta Ivetka zbyde :** :D
Taky se celkem obávám toho, že o prázdninách bude zima. I když prý se má od příští středy oteplovat.?
Jo a taky jsem měla zkoušky z klavíru. Ale ty dopadly celkem v pohodě. Předemnou tam byl takovej hrozně roztomilej kluk, kterej to totálně povoral a když přišel, tak strašně šíleně nadával a potom jsme se tak nějak začali bavit. Kdo ví co nakonec dostal :D. Měl hnědý oči.
Loooool, joke. Jdu dokoukat Narnii, tak se mějte, já se zas někdy ozvu.

1)yaaaay, mobilek. 2)moje milované školní mlíčko za 5 kč. 3) zprava- makčiny boty,ivčiny boty a potom moje tlustý kejty.

1) Já,If,Tajda 2) catwaaaaaang!! 3) sundown

všechny ty fotky jsou focený tim novym mobilem.
ites
 


Comments

1 Haň. Haň. | Web | 2. june 2013 at 14:36 | React

tak mobil ti přeju, já si statečně šetřím na iPhone. :DD
od příští středy oteplovat? tak to by bylo něco.. :DD

2 vendy vendy | Web | 2. june 2013 at 21:19 | React

mobil ti přeju a zároveň tě už předem vítám do světa patnáctiletých ( není o co stát , přijdu si jak stará škatule . furt mě sere , že někteří v mým věku toho už dokázali víc a já tu jen tak sedím u počítače :D -.- nevím, jestli mě chápeš :D )
takže - všechny fotky jsou krásné, ten mobil vypadá sympaticky. instagram závidím taky!:(:D
a snad sis na toho kluka vzala kontakt nebo něco!!! :D
( poslední dobou mám s tím koncem školního roku stejný pocity ... )

3 Luciiy. Luciiy. | Web | 9. june 2013 at 19:18 | React

Hlavně že máš z mobilu radost:)
Teďkon hlásí že má zase začít pršet a že budou opět hrozit na některých místech povodně. Ale potom by se to prý mělo ztratit a mělo by začít být pěkně. Jenomže.. "mělo by" :D

4 anna. anna. | Web | 15. june 2013 at 12:36 | React

Terezko, konečně - sladkých 15 :3 mně bude až v listopadu, ale jednou si musíme zajít na nějakou diskotéku, pěkně zatrsat ^^ uvidíš, splní se to (y) ten mobil ti závidím, byl svým způsobem levný a navíc tak výkonný :D ale hlavně, žeru tvůj instagram ♥ naštěstí, já zkoušky z flétny nedělala, páč jsem měla absolvák.. víš co? v úterý si jdu zkusit klarinet !!! tak mi drž palce :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama