June 2013

Ready for summer

11. june 2013 at 19:12 | ites.
Ahoj,
je divný,že od tý doby co mám novej mobil, tak nemám skoro vůbec potřebu chodit na ntb. I když... jak nad tim tak uvažuju, tak to vůbec divný neni.
Taakže, co se za tu dobu,co jsem naposledy psala, stalo? Vlastně.. ani si to už moc nepamatuju. ALE! Byla jsem v Horáckym divadle v Jihlavě. Byli jsme na komedii "Bez roucha". Seděla jsem v lóži s Týnou a mávala jsem si s holkama pod náma,i s holkama+klukama z béčka. Taky jsme se fotili (zítra ty fotky dostaneme, ale bohužel už úplně vidim, jak tam zase vypadám jak největší trotl... v horšim řípadě tam budu mít vyvalený kalhotky-.-). Ve čtvrtek jsme byli na exkurzi v Zoo Jihlava - kde mimochodem mají nový žirafy!!!! Ty byly tak úžasný! ^^ - kde mě Týna zkazila. Ten den byl vážně skvělej^^ Bude se mi po holkách stejskat. No a v pátek jsme dělali prezentaci na téma "záhady ve světě". Jo a ještě včera v pondělí jsme měli koncert se sborem. Samozřejmě bych to nebyla já,kdybych si nepokazila mezihru na klavíru (jo, doprovázela jsem písničku My heart will go on z Titanicu, která měla 8 stránek). Jinak jsme psali spoustu písemek, ale ještě mě nějaký čekaj. Navíc ještě musim dodělat asi 4 nebo 3 projekty + herbář do konce týdne, takže celkem makačkaaa.Potom mě ale čekaji (konečně?..) takový ty líný,ospalý dny ve škole. Jo a taky bude pouť!! Bože můj... pouť z minulýho roku byla vážně úžasná. Takovejch zážitků a vzpomínek^^
A mám ještě další šokující informaci, bez který byste zřejmě nemohli žít - konečně jsem viděla, jak vypadá ten můj novej soused v mym věku!!! No, neni k zahození... Jenže bohužel jsem ho viděla při vylízání, když jsme přijeli z Brna, takže jsem vypadala jako scvrklej a pomačkanej pomeranč.
Takyyy jsem měla v pátek narozeniny. Sladkých 15 let. HAHAHA. Občanku ještě nemám, asi jí dostanu až někde v červenci, protože mamka jí nechtěla se mnou jít dělat dřív. Asi jsem ale měla být soběstačná a dojít si tam sama.. ale pozdě bycha honit, že.
Jo a mám nový plavky. Ale nebudu se tu chlubit, to by nebylo hezký.
Tak já se jdu zase mordovat s herbářem (nevim kde mám sehnat názvy těch kytek:D)

léétoo

plavky z NYr

muj milaaaček :33
(btw. kdo kste mě nefollowl na instagramu, tak šupky dupky tam :D @tesrihakova )

papa, teba se zase někdy ozvu
ites

Jo,žiju. Asi.

1. june 2013 at 23:12 | ites.
Čaukyyy.
Konečně je léto♥. Počkat, vždyť ono je furt jen 12 stupňů. Je celkem ironie uvědomit si,že kdyby bylo o 10°míň, tak by všichni nosili zimní věci. A to je 1.6.
Dámy a dámy (pochybuju že sem chodí nějací kluci..pokuď sem vůbec někdo chodí,že:D), za týden mi bude KONEČNĚ 15 let.
Narozeninový dárek jsem dostala už v pondělí a ano, byl to onen mobil Samsung galaxy fame. Musim uznat, že jsem od něj čekala daleko míň a za tu cenu mi to přijde (po tý hrozný sra.ce) jako perfektní věc. Mlje první stáhnutá aplikace byla Instagram a potom facebook a cymera. (založila jsem si novej insta btw.- @tesrihakova, tak mě šupajte follownout, ouki?)
Taky se teď všichni zbláznili a hromadně nám zadali projekty. Nesnášim projekty, obzlášť takový , který máte na půl hodinu a musíte je předříkávat zpaměti)
Jo a za měsíc jsou prázdniny. No, mám takovej pocit že nakonci školní docházky při vysvědčení ani nebudu moc brečet. Přeijen s valnou většinou holek jdu na gympl a .. no, kromě Tajdy a Jaryho mi asi žádní kluci chybět nebudou. KOho teda budu strádat jsou samozřejmě zbylý holky - Týna,Kačka,Páťa a Eliška. Fuuu, aspoň že mi ta Ivetka zbyde :** :D
Taky se celkem obávám toho, že o prázdninách bude zima. I když prý se má od příští středy oteplovat.?
Jo a taky jsem měla zkoušky z klavíru. Ale ty dopadly celkem v pohodě. Předemnou tam byl takovej hrozně roztomilej kluk, kterej to totálně povoral a když přišel, tak strašně šíleně nadával a potom jsme se tak nějak začali bavit. Kdo ví co nakonec dostal :D. Měl hnědý oči.
Loooool, joke. Jdu dokoukat Narnii, tak se mějte, já se zas někdy ozvu.

1)yaaaay, mobilek. 2)moje milované školní mlíčko za 5 kč. 3) zprava- makčiny boty,ivčiny boty a potom moje tlustý kejty.

1) Já,If,Tajda 2) catwaaaaaang!! 3) sundown

všechny ty fotky jsou focený tim novym mobilem.
ites