Posedlost Joshem, we♥it, létem, nemocí a dřepováním.

17. may 2013 at 13:08 | ites.
Můj Bože.Teď jsem našla film,kterej se vydává za The perks of being a wallflower. Viděla jsem to s českym dabingem. Bože Fujfujfujfujfuj. Dabing Emmy Watson je úplně na zblití a dabing Charlieho? PANEBOŽE RADŠI BYCH SI NECHALA PROPÍCHNOU UŠI. Takže pokuď uvažujete o tom se na to kouknout,tak se na to podívejte v angličtině. A pokuď byste chtěli spáchat sebevraždu,tak doporučuju pro změnu českej dabing,protože to vás donutí si buď urvat uši a nebo zpřetrhat žíly. No,ono samotný varování je i ten název toho filmu - Charlieho malá tajemství . CO to má s tim filmem sakra společnýho?! Jo dobře, má tam jedno to tajemství s tou tetou, ale proč sakra CHARLIEHO MALÁ TAJEMSTVÍ?! Dobře,pochopila bych třeba kdyby to byly "Charlieho dopisy",nebo nějak tak - hlavně aby to mělo něco úzce společnýho s tim filmem, ale 'tajemství'? bitch please.

Dobře,dobře,fajn. Já teda vlastně ani nemám co jinýho napsat,než jen tohle opovržení našim dabingem. I když jo, vlastně mám. Jsem nemocná. Zase. Vážně už se sebou musim něco dělat, protože nejim skoro vůbec žádný vitamíny a za den vypiju max. litr vody. Fuuu,když se celkově kouknu na mojí životosprávu,tak je to otřes. ASpoň že teda dělám asi po týdenní pauze zase to dřepování (jsem u 12 dne -tzn.odpočinek. Uvažuju teda,že ho vynechám,protože jsem si dala vážně velkou pauzu).

Včera jsem měla zákaz jít na počítač a tak jsem se vrhla do čtení Hunger games. No, četla jsem to od 15:00 až do půlnoci. A přečetla jsem celou 328 stránkovou knížku. Musim přiznat, že ten film je oproti tý knížce absolutní nic. Nejúžasnější na tom je, že tam poslední čtvrtina knížky je vlastně o tom, jak se Katniss stará o Peetu a prostě jak on jí má strašně moc rád. I kdžy je škoda,že ona to dělá jen kvůli sponzorům. A ještě lepší na tom je, že díky tomu filmu vidim v Peetovi Joshe Hutchersonaaaa♥ Akorát že teda teď jsem zjistila, že další díl je už 4x rezervovanej, takže se k němu dostanu..no, asi až za 4 měsíce.

Large
My gosh. Fuuuuuu - Josh aka Peeta. Jo a taky tam je Katniss.:D

Large
summer please.

Large

everyone loves surprised Patrick.
zdroj: we♥it
tak,dneska je to bez mých fotek.
iteeeees.
Jo,poslední dobou jsem si hodne,HODNĚ moc zamilovala we♥it.
A taky mám instagram.Bohužel bez fotek - zatim jen na sledování lidí.
Jo a už mám vyhlídnutej novej mobil- Samsung galaxy sIII mini. Musim začít šetřit.
bye.
 


Comments

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 17. may 2013 at 13:26 | React

český dabing je naprd. Někdy to vážně tak pose.ou že zhnusí celej ten film :/ titulky mi vůbec nevadí a nedělaj mi problém taže jak můžu tak stahuju s titulkama:)

2 vendy vendy | Web | 17. may 2013 at 14:34 | React

českej dabing . . . no, o kvalitě našeho dabingu jsem se přesvědčila u LOL, kde všichni mluvili jakoby snad byli v posledním tažení :D to byl hnus velebnosti .
jinak se pěkně vylež :* já jsem taky nemocná. je to naprd:D:( takže good luck a nech si nervy v klidu ! :D ikdyž přetrhání žíl a píchání uší mě rozesmálo :D

3 anna' anna' | Web | 17. may 2013 at 15:24 | React

připojím se k diskuzi na téma, dabing. ani mi nemluv, českej dabing je nestkutečně hroznej. nejhorší je to v PLL, kdy říkají A (ej) vlastně normálně česky A. hnus -_- a ty hlasy, to vůbec nesedí a taky kdo přežije, když tam občas slyšíš originální hlas a dabing, děsíš se. -_- jsi zas nemocná? pane bože, jsi jak moje spolužačka, hlavně se uzdrav a já půjdu POMALU, ale extra mega pomalu, psát dopísek pro tebe :)

4 Chemical Angel Chemical Angel | Web | 17. may 2013 at 21:34 | React

tiež momentálne závislačím na stránke we♥it :) ... samsung galaxy :O :O wow možem le snívať :D :D
inak, pekný blog :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama