#instačlánek

23. may 2013 at 21:52 | ites.
Dobře, nečekejte tady zatim žádné fotky z instagramu, protože na tom mojim jsou převážně fotky,který jsem ses už dávala.
No... abych vám řekla tu hlavní věc, tak nebudu zdržovat. K NAROZKÁM DOSTANU MOBIL. Myslím, že je to víc než definitivní!! KONEČNĚ budu mít 5mpx foťák vzadu a vga kamerku ve předu. Plus ještě ke všemu to má android a wifi, takže je to vážně úžasný. Začínám si sepisovat aplikace, který si tam stáhnu (tumblr,we♥it,instagram,cymera,gifmaker,line play,fb messenger, etc.). Jo, abych vám taky sdělila, jakej mobil to vůbec dostanu, tak je to Samsung galaxy fame - jeden z novějších mobilů od Samsungu. Je takovej malej a ve spoustě recenzích řikaji, že patří do nejnižší třídy mobilů od samsungu. No, mně to tak nepřijde,ale co já o tom vim,že jo. Rozhodovala jsem se mezi Samsungem S Duos a Fame. Nakonec jsem došla k závěru, že dvě simky mi budou k ničemu a jinak kromě grafiky,rozměrů a ceny v těch mobilech skoro žádnej rozdíl neni. Ba naopak, ten Fame má Android Jelly Bean (4.1), kdežto ten Duos má "jen" 4.0. No, zkrátka, rozhodla jsem se pro tu menší, levnější a novější verzi mobilu. Akorát mě teda mrzí, že ho dostanu "až" na moje narozeniny (tj. 8.6.), přestože táta ho doveze asi tak do týdne. KONEČNĚ budu moct kvalitně instagramovat a fotit fotky z mobilu!!!!!!!!!!!! ^^

Jinak se toho moc nedělo. Teď máme ve škole skoro furt do jedný a dneska jsme měli 4 z 5 hodin supl. Příští týden mě čekaji závěrečný postupový zkoušky z klavíru (na který mimochodem nic neumim ._.), výlet do Zoo Jihlava a spousta písemek. No, když se to tak vezme, tak ten mobil dostanu celkově vzato za nějakejch 14 +/- dní. Což je víc než super (ale stejně by to bylo lepší už teď.) Taky máme dělat na Environmentální výchovu herbář, ale já vůbec nevim, jak se to dělá (natož abych poznala, o jakej druh trávy jde-.-).
BTW. Workoutuju, jak se dá! I dkyž včera jsem vynechala, protože jsem hledala informace o tom mobilu a prodiskutovávala to s tátou.
Teď trochu naladim na letní vlnu. A jelikož nemám nafocený žádný svoje
nový fotky, tak tu jsou nějaké z we♥it.
 
Large
LargeLarge

Large

Large

Large

Jo a abych nezapomněla, začala jsem se samoučit hovorovou angličtinu, takže vám můžu nadávat sprostě anglicky.
ites.
Stejně vás všechny miluju.
 


Comments

1 the lizz. the lizz. | Web | 26. may 2013 at 12:48 | React

taky budu mít nový mobil,už se nemůžu dočkat!:)

2 Luciiy. Luciiy. | Web | 26. may 2013 at 18:01 | React

taky sem si pořídila levnější, novější, menší mobil. Uplně mi to stačí:) a dvě simky jsou opravdu k ničemu:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama