I just came to say hello.

18. may 2013 at 20:33 | ites.
Ježiši,to je strašný když nemám jak začít. Vážně, je to zdrcující, protože toho chci tolik napsat a přitom nemám začátek.
Je divný, že když jsem nemocná, tak mám šílenou chuť psát články. Jenže zase nechci přidávat každej den, takže MOŽNÁ tenhle článek přednastavim. A nebo ne, kašlu na to, zveřejnim to hned.
Venku je hic jak v létě a já tu ležim zavrtaná pod peřinou. Nejradši bych vyrazila na Majáles na náměstí, ALE nemám s kym. A hlavně teda jsem nemocná. Příští rok už tam vážně musim jít. Tybrďooo, je tak hrozně deprimuící slyšet z okna ty basy a tichou hudbu z námka a přitom se užírat doma a koukat na Futuramu a Scrubs (opět, českej dabing sucks).

Taky už na mě dolehla ta nálada, kdy bych nejradši vytáhla plavky a šla se opalovat na zahradu, JENŽE jsou tu dva tři problémy. 1) Nemám plavky, protože tamty z mminulýho roku se mi nelíbí a navíc se z vršku vypraly barvy, takže mám (PANEBOŽE PROČ TY BUBNY Z TOHO MAJÁLESU MUSEJ BÍT -ve smyslu tlouct,bouchat etc.-TAK NAHLAS??! Nejradši bych kvůli tomu vyskočila z okna-.-) plavky napůl hezky barevný a napůl vážně šíleně vyblitý. 2) Vedle u sousedů bydlí takovej jeden kluk (nebudu mu řiakt pán,protože to je divný, když mu je něco okolo 23). A jakože se tak zdravíme a prostě bydlí hned vedle nás a... no, prostě mi neni příjemný se vyvalovat technicky vzato ve spodním prádle. Z druhý strany od nás bydlí Rus jménem Alex, kterej je o rok starší a chodí na gympl, kam se v září chystám i já. Je divnej a vždycky když mě vidí, tak tak jakože zastrčí hlavu mezi ramena a úplně megarychle cupitá pryč a dělá, že mě nevidí (ŽE JO IFY? :DD). Jeho táta je taky divnej. Takže prostě bydlet na zahradě, kd máte úplně průhledný ploty je vážně nevýhoda. 3) JSEM JEŠTĚ FURT NEZHUBLA. (to asi bude tim, že furt jenom dřepuju a na to 30 day shred jsem se skoro ani nekoukla. Ale vážně, jakmile vylezu z postele a budu se cejtit dobře, tak se do toho vrhnu).

Jo a taky jsem FURT nezjistila, jak vypadá ten novej kluk odnaproti (ironií osudu je,že jsem na něj krásně koukala z okýnka od auta, když nám s jeho rodinou na koách dávali přednost, abysme je nepřejeli. Měla jsem čočky a všechno jsem krásně viděla. Koukala jsem přímo na něj A JÁ SI HO VŮBEC NEPAMATUJU. Už se těšim, až se do toho novýho baráku nastěhujou a já konečně zjistim aspoň to, jak se jmenoujou.) Btw. tam jsou dva kluci - jeden je mladší a druhej je starší. Bohužel můj věkovej orientační smysl celkem silně pokulhává, takže nedokážu vydedukovat, kolik jim ( specilně tomu staršímu) je.

Miluju když je slunečno,teplo a po obloze jsou sem tam mraky.

Jezuuusky, miluju tlustý brčka z ikea :333
(škoda,že se mi jich do ruky nevešlo víc,protože jinak by z toho byla naprostá epic fotka)

Btw. Dneska v noci se mi zdálo, že jsem chodila s Justinem Bieberem (sice ho nějak extra neposlouchám, ale musim uznat, že je fakt hezkej:D), že jsem byla v Hunger Games a chodila jsem s Peetou (nebo-li s Joshem♥) a potom že jsem byla v Petru Panovi a byla jsem ta Vendy (a of course,že jsem chodila s Petrem). Asi na mě dolehlo jaro ._.
IMMA SO MUCH WEIRD.

Btw2. Na sboru mi Motýlek (jeden učitel - tuhle přezdívku jsem použila v jendom článku) řekl, že mám zase konečně drdol,že to je hezký a že je škoda, že ho nenosim častějc.... Jo, my jsme s Motýlkem BFF. Ne, ale mám ho ráda, je na mě hodnej a díky tomu,že mu hraju doprovod na klavír k Titanicu, tak mě nezkouší :D

Btw3. Dneska jsem si při Futuramě upletla svůj první rybí cop!!!!! yaaaay . Pokuď půjdu v pondělí do školy (jakože asi jo, protože už mám jen ucpanej nos a kašel), tak si ho udělám :33

ites
Měla bych zase začít psát nějaký kratší články.

 


Comments

1 Vivien. Vivien. | Web | 19. may 2013 at 11:02 | React

Tak to ti přeju ať se brzo uzdravíš :) Jinak s těma plavkama jsem na tom stejně. Ale moje máma nedokáže pochopit, že potřebuju každej rok nový plavky. No, já se upřímně taky nechápu.

Taky bych brala nějakýho novýho souseda hele... Já mám samý divný sousedy. Nebo jsem ta divná já, heh. No na tom nezáleží. Prostě jsou starý. A když už nejsou starý, tak dělaj, že neexistuju. Ale nevadí.

A já mám taky pošahaný sny. Bych mohla vyprávět.

2 Luciiy. Luciiy. | Web | 19. may 2013 at 13:58 | React

Tak to je špatný.. snad se uzdravíš brzo:) To já sem sice zdravá ale na májovkách sem taky nebyla jen sem tamtudy projížděla s mamkou, jeli sme do Lidlu. Nemá tam se mnou kdo jít no takže taky nic:D

3 anna' anna' | Web | 20. may 2013 at 13:38 | React

na jednu stranu ti docela závidím, že jsi doma. my dneska psali scio testy (taky jste to určitě psali.. má to být pro nás, abychom věděli, co tam tak bude a abychom se srovnali s ostatními.. prostě jak moc jsme tupí! :D) a dopadlo to (beztak -_-) strašně, takže bych to raději nepsala. to mi připomíná, že jsem včera zahájila 30 days shred, takže začínám na sobě makat! (to mi připomnělo, že si chci změřit obvod stehen atd.. :D). ale uzdrav se, jasný!:* i když, když budeš psát články, tak se zlobit nebudu:) to je tamten kluk, o kterém jsi mi psala? bacha na něj, ty divoško :D:D:D a motýlek:33 vrr! chci fotku lazko, toho copu, já jsem celkem na tyhle účesy levá, takže ti budu jen tiše závidět.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama