Článek o všem.

2. may 2013 at 20:10 | ites.
Dobře,fajn. Můžu se zeptat co je "...?" za debilní téma týdne? Neee,nebudu se tim rozčilovat. Vážně a absolutně NE.
Poslední dobou mi přijde že nemám potřebu sem spát. Nevim proč. Ten zlomovej okamžik ve psaní článků mi přijde 22.4. - přijímačky. Od tý doby se hodně zaobírám myšlenkama o tom,co bude. Taky se hodně hrabu v minulosti,ale to je zase jinej příběh. Minulej rok byl skvělej, vlastně.. červen byl úžasnej a červenec taky. V tu dobu se stalo hodně moc věcí. Chtěla bych chodit ven,jenže neni kam ani s kym. Taky bych chtěla ztačít nosit čočky každej den,jenže už je mám přes rok a to znamená,že mě dřou do očí a škrábou,protože jsou ztvrdlý a starý. Táta mě už asi měsíc objednává k očnímu,jenže na mě vždycky zapomene. Za měsíc a 6 dnů mi bude 15. Hnedka 21.6. se chystám jít spát k Ivče,se kterou potom půjdu poprvé na diskotéku. Týden po tom je pouť, kde se minulej rok stalo TOLIK skvělejch věcí. Občas si vyčítám že jsem tak strašně pitomá a dementní, že někomu neumim opětovat něco,co mi dává najevo. Jsem hrozná a nesnášim se za to. Nechce se mi psát články o Anglii. Zase další divná věc. Jiný lidi by to všechno napsali hned první den. Nefotim. Nečtu si. Jen poslouchám písničky a koukám na seriály a píšu si se sestřenkou. V pátek jedeme k babičce,kde se uvidíme s Filipem. Bohužel už zase úplně vidim,jak budu já ten člověk,kterej všemu jenom přihlíží. Achjooo. Asi mám nějakou krizi,protože i přes to,že tu je KONEČNĚ jaro,tak si ho nějak neužívám (jako kdybych si ho jinak užívala-.-). Už chci červen a sluníčko. Blbý je,že nejdeme k moři. A taky že asi nebude ani žádnej školní výlet. Je to na nic.
Čarodějnice jsem oslavila v kruhu rodinném (tzn. spousta nudy a posluchání písniček) a litovala jsem toho,proč jen jsem nenapsala sestence,ať jedeme na čarodky k babičce za klukama. Nojo, pozdě bycha honiti.
Teď si jdu psát jazyky n gympl (1.angličtina, 2.němčina, 3.francouzština). Tak se mějte líp než já.

mňamy mňam - nonstopíček.

Nejúžasnější kočička vůbec aka kočka naší hostrodiny aka Max.


Starbuuuuucks. (všimněte si toho přepsaného D na T :D)

nejstrašnější.panenka.na.světě.

ites
 


Comments

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 2. may 2013 at 20:57 | React

Mám na chvíli pozastavený blog. Jen dávám vědět :)

2 dajta dajta | Web | 3. may 2013 at 18:06 | React

ty fotky jsou krásné..:O
ale ta poslední je jak taková ta panenka z hororu :D uplně bych se jí bála, kdybych ji měla doma.

3 always-empty always-empty | 3. may 2013 at 19:11 | React

máš krásný fotky :)
hele, nevadí to. prostě jen nemáš náladu. ona ta nálada zase někdy dorazí:) sice jsem trochu zklamána, že neuvidím tvý fotky z anglie a neuslyším všechny dojmy, ale přežiju to:( já tam jedu už za dva tejdny. chápeš to Tess?! tak brzo!!!
a všechno si užij! i se sluchátkama v uších!!!
btw, ta poslední fotka je vážně vážně moc skvělá

4 Luciiy. Luciiy. | Web | 5. may 2013 at 16:08 | React

Stane se že neni nálada jak na blog tak ani v životě. Taky mě to občas přepadne to přejde:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama