něco jako "new in" .

15. april 2013 at 10:00 | ites. |  na téma...
No, tak jsem se konečně dohrabala k tomu dlouho očekávanýmu (aspoň u mě) článku. Aspoň nějak můžu využít toho, že tu nejsem, protože sem můžu dát články, který nejsou nijak aktuální a ani akutní. Ale stejně, zejtra se vracim, tekže tak ve středu, nebo ve čtvrtek čekejte "Den první". Asi se budu inspirovat (no, zkrátka prachsprostě kopčit :D) u Vendy a udělám týhle Anglii svojí vlastní rubriku. No, ještě se rozmyslim, ale tohle je naprosto geniální nápad.
Možná, že by to mělo být "old in", protože většinu těchhle věcí jsem si sháněla na cestu do UK.

1. essence - STAY no matter what 24h oční linky

Tyhle linky jsem objevila nparostou náhodou. Prohlížela jsem si růzý ty líčidla a najednou jsem si všimla, že mezi kajalovejma tenkejma tužkama bylo cosi tlustého a oproti ostatním tužkám velikého. Vyndala jsem si to a hned jsem věděla, že to bude moje. Musím říct, že se vážně neloupou, ale trošičku mi vadí, že po dni nošení zůstává na víčku trošilililinku obtisk, ale to se dá hned troškou vody umazat, takže mně osobně to nevadí.2. miss sporty - Metal flip nail polish

Tenhle lak jsem objevila na nějaké stránce (už teda nevim na jaký,ale to nevadí:D). Ta dotyčná slečna tam psala, že má úžasnou barvu, která se mění (zkrátka metalová no). Lak mě vážně moc zaujal a tak jsem si ho koupila. Rozhodovala jsem se mezi nafialovělý odstínem a mezi odstínem,který byl spíš do modra. Nakonec jsem si zvolila ten domodra a vůbec toho nelituju. Okamžitě se stal mým jasným favoritem mezi laky na nehty :D.
Jinak je to odstín 030 btw.

3. Balea - pleťová maska se zinkem

Moje pleťová maska z mrtvého moře mi už došla a tak jsem se potřebovala poohlédnout po nějaké nové. Zastavila jsem se u regálu s výrobky Balea, u kterého jsem strávila asi tak půl hodiny při výběru nějaké správné "příchuti". Nakonec mi pomohl strejda (:D), který uvážil, že ta se zinkem toho umí nejvíc. Tak jsem si jí vzala a doma jsem si na sebe jeden ze dvou sáčků napatlala. Po chvíli mě to ale začalo trošilinku štípat a tak jsem si to šla "vygůglit". Dočetla jsem se hrlzostrašné informace o tom, že většina lidí, která tyhle masky použila potom měla zarudlou,podrážděnou a opuchlou kůži. Ale jelikož mě to za tu dobu štípat přestalo, tak jsem to nechala těch 15 minut uschnout. Když jsem si to smyla, tak byl výsledek víc než přitažlivý. Pleť jsem měla naprosto čistou, hladkou a krásně napnutou. Asi to je čistě na druhu pleti, protože na tu mojí to mělo vážně pozitivní účinky. Teď jsem na vážkách, jestli vám jí mám doporučit, protože mně vážně pomohla, ale vám by mohla uškodit, takže ... zkusit to můžete, ale následky si ponesete sami :D.


Tak se mějte hezky a doufejte, že se dočkáte slybovaných článků z Anglie.
ites:33
 


Comments

1 vendy vendy | Web | 15. april 2013 at 16:30 | React

těšim se, jak svině!!! jen se opič. ty můžeš:D:)))) navíc budu jen a jen ráda!!!
we all miss u , bro:D:)
ty linky... no, těm důvěřuju nejmíň, protože mám linky od essence, obtiskávaj se, nejsou černý, ale víc do šeda, zanedlouho dojdou... a dostala jsem k narozeninám od kamarádky linky ve fixu od Maybelline a ty jsou už o hodně lepší<33 a to jsem nad nima taky ohrnovala nos,protože jsem na linky rezignovala:D takže, nevím co si myslet:D!
ten lak vypadá ale už hodně dobře :))))))
a masku ještě mám čokoládovou, ale až jí vypatlám, tak nejspíš zamířím k týhle:)

2 anna' anna' | Web | 16. april 2013 at 17:33 | React

jjojojojojojj, už se to blíží :3 konečně budeš zpátky a všecililinečko mi musíš povykládat. k těch linkám, docela by se mi hodily, protože mám těch od oriflame a jsem s nimi spokojená tak na 60%. jsou fajn, ale moc nevydrží, tyhle vypadají trochu lépe, možná se po nich poohlédnu. já zase nedávno vyhrabala trochu starý lak (není zaschlej, neboj:D) a ten je taky boží:3 takový stříbrný, takový hustý! pleťové masky moc nepoužívám, vlastně vůbec, třeba někdy začnu :D balea je celkově levná a docela dobrá kosmetika:) ale má i své chyby.
už přijeeeeď ♥

3 vendy vendy | Web | 16. april 2013 at 18:22 | React

WELCOME BACK IN CZECH REPUBLIC!!!:D:)))))

4 vendy vendy | Web | 16. april 2013 at 18:24 | React

( tak mě napadá, ty příjíždíš 17. nebo 16?:D... kdyžtak dělej, že jsi nic neviděla... jsem teď confused:D )

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama