home,sweet home.

16. april 2013 at 23:06 | ites.
Ahoooooooj.
Tak jsem doma (i když.já už jsem doma cca od 14:00 odpoledne, ale to je jedno, protože jsem stejně většinu dne prospala). Odjezd z Británie byl takovej smutnej i veselej. Všichni se těšili domů, ale valná většina z nich (včetně mě) tam chtěla zároveň zůstat. Nakonec jsme během 15ti hodin (!!!!! JEN 15. Je to divný,protože tam jsme jeli něco okolo 20h a to jsme při zpáteční cestě jeli přes Nizozemí -no,přišla mi uvítací sms,ale stejně je to divný).
Zítra ještě zůstávám doma. Nejsem si jistá, jestli je to kvůli tomu,abych si odpočinula, a nebo kvůli tomu,že jsem na útesecch nastydla. Tak či tak, zítřek mám plně vyhrazen k učení matiky a češtiny z 8. ročníku.
Jenom chci ještě k tomu říct, že ten zájezd celkem hodně předčil moje očekávání. Dokonce jsme nakonec šli místo nějakýho zámku na London eye (jak je možný,že skoro nikdo,komu jsem to psala, nevěděl,co to Londýnský oko je?!). Vlastně celkově to bylo suprčupr (až na ten vítr,kterej mi zdevastoval deštník a na půl zničil novej deštník z Primarku-.-)
Ještě jedna drobnost na závěr- fotky,které budou u následujících pár článků budou převážně jen moje, ale mám pár fotek od jedný holky ze Zdravotky,která s sebou měla zrcadlovku a taky od Kačky,která taky trochu fotila (dokuď se jí nesekl foťák),takže budu používat i je.
Teď už vážně poslední věc. Chci poděkovat všem,kteří sem i přes mou nepřítomnost chodili. :))

loličeQ pikničeQ v Greenwich (to je zrovna jedna z těch fotek ze zrcadlovky:D)
Důvod proč tam vypadám tak blbě je ten, že Zuzka mě chtěla vyfotit a já jsem se schovala, a když jsem vykoukla s myšlenkou,že už to vyfotila, tak ona scvalkla spoušť a já tam vypadám jak štěnice.

ites.

 


Comments

1 vendy vendy | Web | 18. april 2013 at 16:19 | React

no, takhle přes tenhle člán nezníš moc nadšeně, ale jistě bych taky nebyla moc nedšená, kdybych se nachladila, takže snad sis to tam užila!!! nevíš ani jak moc se těším na ty články z anglie:)))))))))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama