26.4.- random fotky Anglie

26. april 2013 at 22:30 | ites.
Jo,dobře,dobře,fajn. Teďka sice skoro vůbec nemám náladu na napsání článku,ale přecejen mi moje svědomí nedovolí to tu nechat zpustnout. Anglii vám napíšu až někdy jindy,protože teď se sluním na terase hezky s noteboočkem na stole. Uvažuju o tom,že si k tomu pustim Lidice (ikdyž je to morbidní,tak se mi ten film líbí.)
 
Dobře,dopisuju to asi tak po.. hm,asi tak po 3 hodinách.
 
Takže, hezky jsem si pospinkala na novym lehátku, ale asi jsem se vůbec neopálila (potom to ještě musim zkontrolovat,ale stejně to stojí za prd). Včera jsme psali velkou písemku z dějáku a já se na to podívala akorát ve škole. Chápajte mě,dva dny po úspěšnjch přijímačkách nás nutí sát další a další písemky, nemluvě o třičtvrtěletce z matiky -.-
Táta mi opravil sluneční brýle! Aleluja,konečně si nemusim nechávat propalovat oči. Taky jsem zjistila,že ty "skvělý linky" jsou sice dobrýl ,ale obtiskávaj se. A to HODNĚ. Potom nejdou smýt, takže je to na draka. SLuníčko už zalezlo za řadovky,takže nám na zahradu už nesvítí a začíná mi být chladno na nohy.
Začala jsem dělat workout na zadek a stehna - tzv. "dřepování". Předvčerejškem 50 dřepů,včera 55 a dneska se chystám na 60. V jednom článku jsem četla, že to prý ani nezvětšuje stehna (jakože to nědělá nějaký megamega svaly), ale že to právě naopak ubírá na vnější straně stehen. No a tak jsem do toho šla. Přecejen se blíží plavková sezona a já jí nehci trpět jako minulej rok, že jsem se bála ohnout. I když můžu říct,že ty lehy-sedy jak jsem dělala v lednu a v únoru TROŠKU pomohly. Ale zas tak závratný to neni. A ještě něco- od 1.5. budu znovuobnovovat 30 day shred od Jillian Michaels. Je to makačka, ale cítila jsem se po tom suprově. A taky jsem dlouho neviděla Kačenku :(
Zrovna jsem se koukala na starý rozepsaný články. Ach můj bože,to jsem byla vážně tak debilní? A nejhorší je,že to ani neni před takovou dobou.. Nechápu,jak jsem mohla např. začít článek " :D ". Vážně,tohle je totiž logika 12ti lettý holky ze základky, a ne budoucí gymnazistky. HAHAHA, jk (a teďka jsem rozměnu 'velká' holka,která nenapíše "joke" ale "jk" joou).
Jelikož nemám žádné jiné fotky než z Annglie, tak vám sem dám takový ty "random",který bych do těch hlavních článků o Anglii nedala :) Většinou na nich je to,co mě zaujalo,nebo co mi chutnalo,nebo tak.

Cola s nejlepším kelímkem. Všichni jsme vyhráli x-boxy a sluchátka a jen Kačka vyhrála auto.
Aneeb piknik :33Jak já se na to těšim :D

Dobře,pokuď jste neochutnali ochutnejte, aneb nejlepší cola pod sluncem + počtenííčko :33

Přečtěte si ten nápis a potom pochopíte,proč to tu je :DD

ites

 


Comments

1 vendy vendy | Web | 27. april 2013 at 10:30 | React

jo, je fakt krásně:D i dneska je mi vedro. jsem fakt nejvíc nadšená, že je takovýhle počasí:)))))
ty fotky jsou skvělý! hlavně ta první!!!:) jo, ten nápis:D funny
učitelé furt prudí, vykašli se na ně:)

2 & & | Web | 27. april 2013 at 10:46 | React

Ten workout jsem taky zkoušela.. zezačátku v pohodě, ale potom mi to přišlo jako pěkná zabíračka, no.. :D Pak jsem ale byla nemocná a měla horečku, takže jsem se na to po těch cca třech týdnech musela vykašlat -_- Že by mi to ty stehna nějak extra zpevnilo nevím, já zase četla že to zvětšuje zadek -_- :D ale i když jsem ty účinkiy neviděla, přišlo mi to celkem fajn cvičení, takže když jsem teď zdravá, asi do toho půjdu znova:)
Ještě jsem k tomu zkoušela burpees (ten trvá 100 dní, první den uděláš jeden, další den dva, třetí den tři.. a tak to jde sto dní..) ale ten.. nevím, no.. lepší jsou ty dřepy, ale tak oba byly fajn:D A taky se chystám znova začít s Jillian, ta je nejlepšíí:D:) :P

3 Laci Laci | Web | 27. april 2013 at 21:13 | React

Ahoj prosím zanecháš komentík u mě na blogu . www.lacieal.blog.cz děkuju

4 anna' anna' | Web | 29. april 2013 at 12:58 | React

jebat ty učitele -_- kámo, ty jsi hubená jak lunt a máš krásnou postavu.. pak se mrkni na mě a uvidíš úplnej opak. přemýšlím, že bych začala chodit běhat. šla jsem v sobotu - 2,4km a víš co? od neděle ležím (pravděpodobně) s chřipkou. jebaat! takže přede mnou vůbec nemluv o zlepšení postavy, protože bych tě zabila. jo a ještě mi na faceboošku připomeň, že tě mám zabít, za tu první fotku. je úplně boží ^_^

5 Nikol Nikol | Web | 30. april 2013 at 13:22 | React

no mě ta cola cherry moc nechutná, je to moc přeslazený. koukám že si teda žiješ!:) užívej si to tam co nejvíc, já bych se tam hned vrátila. :')

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama