March 2013

today in black and blue

30. march 2013 at 18:56 | ites. |  daily
Víte co je největší utrpení? Když k nám přijede teta se strejdou a s Kačenkou a já tam nemůžu jít. Celkem mě to mrzí, protože vim, že by mohla být zase spousta fotek, protože dneska svítilo sluníčko a bylo krásnejch (ehmehm.. krásnejch v zimě, ale na jaře asi moc ne) 6°C . Bohužel jsem si to nemohla nijak užít (jako bych si to nějak užila kdybych byla zdravá:D) a tak jsem zase ležela celej den v posteli s čajem. Objevila jsem další skvělej seriál - New girl. Od včerejška na něj nonstop koukám, ale celkem mě štvou ty lidi, co tam vkládaj titulky. V každym 2.dílu jsou ty titulky posunutý, a teďka v tom jednou z posledních,který jsem viděla byly dokonce titulky z Dr.House místo těch,který tam měli být (bože můj,to vám tu vážně píšu o titulkách?? my life sucks -.-)
HAHAHAHA ještěže jsem nemocná, aspoň nemusim slavit Velikonoce (jako bych je od mých 11ti slavila :D Vždycky jsem se koukala z okna z koupelny a smála jsem se jim jak dole zvoní na zvonek:D) Bože,bože, kdyby se to aspoň slavilo jako v Americe, nebo v Německu - vajíčka se schovaj a děti je hledaj ~ žádný trapný mrskání holek přes prdel.
Jdu koukat na Gossip girl, ať mám nějakou změnu (věděli jste,že GG je Dan? já to vim asi od vánočních prázdnin,ale zapomněla jsem vám to říct).

Nojo, já vim - zase Sam. Ale když ono mě hrozně baví ho fotit..
 
#wanna back my little paradise :c
ites

Postel, bitch.

28. march 2013 at 20:51 | ites.
Hey guyz, imma ill.
No,dneska jsem byla u doktorky, která zjistila, že mám hodně silnej zánět nosohltanu (prej to je jeden z největších,který kdy léčila:D), takže asi budu doma asi i příští týden (nevim jestli celej, je možný že třeba jen do středy,nebo tak). Jsem ráda, že jsem nedostala antibiotika, protože kdybych je dostala, tak bych je dobírala asi ještě v anglii, protože guess what?! JEŠTĚ 14 DNÍ A JEDU DO ANGLIE!! No, to je ale asi jediná pěkná stránka měsíce duben, protože 6 dní po mém příjezdu budu dělat přijímačky. No, musim se asi teda hodně našrotit ty otázky na Zdravotku (lyceum, ne sestřička!!) , protože to je můj záchytnej bod, kdybych náhodou posrala ten Gympl. No, radši o tom nebudu přemejšlet (MŮJ BOŽE JÁ SE VŮBEC JEŠTĚ NA NIC NEPŘIPRAVILA!!!!).
Víte co nejvíc miluju na tom bejt nemocná? To, že můžu koukat na filmy. Dneska jsem viděla úplně dokonalej animovanej film Legendární parta (zajímalo by mě, jak to zas bude zprzněný českym dabingem), u kterýho jsem brečela (v tý scéně, kdy ten malej Jamie uviděl Jacka Fosta. To bylo tak dojemný jak byl ten Jack šťastnej a jak tam vykouzlil Jamiemu toho králíčka...:'33) Jo, já vim, že je to divný rozbrečet se u animovanýho filmu, ale už jsem dlouho nebrečela a tohle byla skvělá příležitost :D Nebudu vám tu psát recenzi, najděte si to na YT, nebo na CSFD.Taky jsem koukala na Deník malého poseroutky a teď jsem si stáhla Raubíř Ralf (já mám tak strašně ráda animovaný pohádky!! :D). Taky koukám na seriály s titulkama - Misfits,Glee,TCD,Futurama,Simpsonovi,Griffinovi etc.
No,dost už o mém závislačení na internetu. Jdu koukat na toho Ralfa :D Mějte se hezky:)

Já vim, že to je naprosto příšerná fotka ale Samík si mi lehl na postel a ležel tam jako plyšáček, tak jsem to
musela vyfotit:D 
 
  Už jsem dlouho nic nekreslila, tak jsem jen rychle načmárala Normana z filmu "Norman a duchové" -
je to od tvůrců Koralíny, takže komu se líbila, tak se mu bude líbit i tohle :D 
LOL, už jsem zapomněla jak se kreslí :D
ites

lazy days

26. march 2013 at 16:13 | ites. |  daily
Ahoj, tak jsem tu zase.
Dneska to nebudu nějak sáhodlouze protahovat, protože koukám na Rozbřesk- první část (která je mimochodem úplně absolutně šíleně nadabovaná a mám to díky tomu chuť vypnout) . Počkat...co to vlastně dělám? Koukat na Rozbřesk? Vždyť mě to vůbec nebaví.. ale bohužel jsem nemocná a nemám co dělat.
Včera jsme byly s If, Kate a s Páťou na basketu. Né že bysme tam hráli, my jenom zapisovali koše a fauly (který jsem teda nikdy nepoznala, takže jsme vlastně zapisovaly jen ty koše :D)
No, tenhle víkend jsem byla u babičky se S. a s Péťou. Koukali jsme na miss,byli jsme venku s Adamem a s Filipem a tak trošku jsem teda nastydla no.. A to jsem věřila tomu, že jsem byla dostatečně oblečená :D
Za včerejšek a dnešek jsem vypila asi tak 20 čajů (vypila jsem i ten, kterej jsem chtěla poslat Aničce, ale já už neměla co pít:D)
Původně jsem toho chtěla napsat hrozně moc, ale teď už se mi nějak nechce.. Asi nemám potřebu se vypisovat a to, co bych chtěla napsat, tak nemůžu. No, to je jedno..
Teď jdu dokoukat ten film se strašnym dabingem (mám pocit že i já bych ho nadabovala líp..).


Taky vidíte ten můj krásnej vlas? :D 
Hrozně moc mi chybí tyhle slunečný dny.. Strašně, ale vážně strašně moc se těšim na jaro :)
 
ites

Jarmilka házela "džouky"

20. march 2013 at 22:03 | ites.
Guten tag, moji milí přátelé.
Dneska mám opět takovou tu náladu, kdy mi je všechno jedno a kdy se mi chtejí psát různé takové divné a dementní a hrozně moc spisovné,či nespisovné věci. Pokusím se nějakým způsobem uklidniti, jinak to bude připomínati jakousi slhovou nebo jinou práci.
Musim vám něco říct. Jak jsem si tak jednou brouzdala na YouTube tak jsem narazila na TVTwixx. Je to 5 vlogerů z Prahy. Jeden mě tam rozesmíval už od začátku (myslim že se jmenuje Luky?) ale tamti ostatní mi přišli strašně šíleně moc trapný. Dneska jsem se na ně koukala znova a už koukám asi na 8. video :D Začli mě bavit (kupodivu), takže teďka alespoň nejsem odkzaná jen na Britský youtubery a GoGa :D No, o tomhle jsem sice psát nechctěla ale to je jedno.
No, v pondělí jsem si udělala na oči tekový ty hrozně hezký linky. O matice jsem seděla s Kájou za Kate a Jarym. Od něj jsem se dozvěděla, že prej vypadám jako kurva a že jsem se dala na emo. V úterý jsem seděla s Tajdou, kterej kreslil Slender Easter mana. V úterý jsme ještě koupali o rodinné výchově miminko (samozřejmě umělý, jinak by to nepřežilo:DD). Megi se ukázal jako skvělá máma :D. Dneska jsmes se s veselou krávou Širi,Širi,Širi (aneb Jarmilka a žabí oko a naše fyzikářka) všichni zplnahrdla zasmáli, protože nám dala písemku, o který tvrdila, že je strašně lehká. HAHAHAHAHA. Džouk století. Ne, v tý písemce jsem si většinu zakreslování různejch věcí typla, protože jsem skoro ani nevěděla, co to je, tak jsem si prostě kreslila šipky.
DNESKA JSME DOSTALI VÝSLEDKY SROVNÁVACÍCH TESTŮ Z MATIKY. Páni. Dopadla jsem o hrozně moc víc líp než jsem čekala. Byla jsem na stejnym místě s Makčou - 1. místo v naší třídě ; 27,5 bodů. Teď se připravte na ještě větší džouk než byl ten s naší Veselou krávou - naše třída byla procentuálně (nebo jak je to slovo) nejlepší ze všech 9. z matiky!! A to nám třídní nadává jak jsme blbý. Zítra se ještě dozvim jak jsem dopadla z češtiny a z všeobecnejch znalostí.

Tuhle fotku strašně moc miluju^^ Hlavně teda divný je, že je to focený za umělýho osvětlení a to jsou ty 
fotky obvykle strašně hnusně osvětlený a prostě ošklivý.. Ale tahle ne :D 
 
Relax, take it eeeaaaaasy. 
Btw. Taky u váš nasněžilo tolik sněhu? -.-
ites

17.3.

17. march 2013 at 19:05 | ites.
Hey, jak se máte? Další slunný den je za námi a já se ozývám, i když vám nemám absolutně co říct.
V pátek u nás byla sestřenka a volali jsme na chatroulette, kde jsme potkali (asi) Jonas brothers - ale to už asi víte :D . Taky jsme si objednali pizzu:33
V sobotu ráno přijel děda, dal mi do ruky obálku a řekl: "Tohle jsem našel doma, asi to bude ještě po babičce, když byla v Anglii". Pomalu jsem obálku rozlepila a v ní bylo 60€ a 10Ł (plus nějaký drobný penny a pence). Skoro jsem dědu objala, ale potom jsem si uvědomila, že tenhle děda nikdy nebyl moc na objímání a tak jsem si to rozmyslela. Asi 976256x jsem mu poděkovala. Taky mám další věc na nákupní seznam do Londýna - pro tátu takové ravé anglické peprmintové čokoládové sušnky a pro mě Moleskine sketchbook (ten je u nás celkem dost drahý a tak se chci podívat, kolik stojí v Anglii:3 ). I když asi to je zbytečný si kupovat další deníkosketchbook, ale když tohle je taková moje úchylka :( Kdekoliv vidim nějakej pěknej zápisník, tak si ho hned musim koupit. Btw. neni divný, že 5 pencíje menší mince než-li 2 pence??
No, včera jsem taky koukala na Sherlocka Holmese. Tenhle film mě nikdy neomrzí - i když ten 2. díl mě moc nenadchnul.
Dneska mě táta vzbudil za východu slunce (to jest v 10:00). Po vydatené snídani jsem se koukala na objektiv a potom ještě na Takovou moderní rodinku. Když jsem to dokoukala, tak jsem si udělala čaj a šla jsem si trochu poklidit pokoj ( v té chvíli se to pokoji moc nepodobalo..). Přerovnat kompletně celej stůl mi trvalo asi 2 hodiny ( :DDD). No, potom jsme jeli k babičce a k dědovi. Teďka bych se asi měla jít učit, ale vážně se mi nechce, takže se na to asi (zase) vykašlu. Měla bych se ale asi začít nějak připravovat na přijímačky. Už jsem to zkoušela, ale nevěděla jsem jak. Asi začnu s otázkama na Zdravotku.

láska u Fabriky:3

Lalalalala :33 Money,money,money.
ites


How i met Jonas Brothers.

15. march 2013 at 14:50 | ites.
*edit 15.3. 20:31
Víte co mě baví? Stahovat si různý efekty a fonty a křivky do photoshopu. Vážně, tohle bych mohla dělat celej den. Teďka jsem si dostahovala strašně moc úžasný fonty. Vážně je miluju, takže se s nima asi oženim (ovdávám? weird) .
Našla jsem si meme font, písmo jako na psacim stroji a poštovní razítka atd. Vážně, je toho hodně, ale všechny jsou strašně moc úžasný.
Napadlo mě, že bych mohla začít dělat takový jakože jiný způsob článků -i když je mi jasný,že to nevyjde. Mohla bych taky samozřejmě používat jinačí písma, což by bylo strašně moc super. Ale nevim, ještě si to rozmyslim.
Dneska jsme psali srovnávací testy. Musim říct, že matiku jsem totálně prosrala, čeština ušla a u všeobecnejch znalostí jsem si většinu tipla. Božebože, jak já se chci s touhle mojí šikovností dostat na gympl?!
Musim vám říct takovou divnou věc. Anička teď musí přestat číst, protože jsem jí to napsala do dopisu, tak aby potom byla překvapená.
Ve středu jsem přemýšlela nad tim, jaký tajný číslo si vylosuju. Jen tak náhodou mě napadla 41 a v duchu jsem si řekla, že jestli si vylosuju 41, tak se určitě dostanu na gympl. Nakonec jsem si ale řekla, že to je pitomost, a že to radši s tim gymplem nechám být. Dneska jsme teda losovali a já si vytáhla...41 !!!!!!! Já tomu nemohla uvěřit! Takovýhle "náhody" se mi teď dějí celkem často. Vždycky si řeknu nějakou blbost, která by se mohla stát, potom to odvolám a ona se vážně stane. Asi mám nějakej 6. smysl :O .
No, tady máte maličkou ukázku toho, co jsem si stáhla :))
Jo a vedle je fotka z února s Kate
 
Hahaha. Panebože. PANEBOŽE. Hádejte co se mi stal na chatroulette??????????
Potkala jsem se sestřenkou JONAS BROTHERS!!! Hahahahahahahaha. I když si nejsem jistá jestli byli praví (myslim ale že byli, protože vypadali a pohybovali se vážně skutečně:OO).
No, zkrátka, chvíli jsme si s nimi nevěřícně psali a potom nám Joe napsal, ať ukážeme břicha. HAHAHAH. Je to divný, já vim. Nic jsme jim neukázali a když jsme se zeptali, proč je chtěji vidět, tak že prej "Proč ne?" a že prej Nick řikal že jsme cute ^^ I když je neposliuchám, tak jsem jeden čas koukala na ten jejich seriál na disney channelu.
Ale tak. Vážně. NEJLEPŠÍ CHATROULETTE NAVŽDYCKY.

džízis, zrovna jsme se tvářili jak nevimco ALE KOUKNĚTE SE NA NĚ. ^^^^^^^žůžolabůžo.
ites

loliček

14. march 2013 at 19:59 | ites.
Fuu, co jsem to jen chtěla napsat? Jo, už vim. SNĚŽILO U NÁS. Jo, vážně se to stalo (i když napadalo nerovnoměrně tak čtvrtina čtvrtky milimetru). Je tu zima,fouká vítr a sněží -no dobře,už nesněží,ale sněžilo- . Tomuhle se řiká jaro? -.- Oh god, už chci teploučko.
Netušim, co to se mnou poslendí dobou je, ale začala jsem jíst ovoce -viz. fotka toho jídla. Teďka denně snim aspoň dva kusy něčeho zdravýho. Teda hlavně pomerančů, jenže ty nám už došli, takže se můlžu rozloučit s vitamínama na dalších pár měsíců.
Zítra píšeme srovnávací testy. Končíme ve 12:20 hehe:33. Měla jsem jet k babičce, jenže sestřenka musí jít do práce, takže to zase padá.
Jezůs, víte jaká je sranda hrát na Kájinym Ajpedu? Chudák K. ta si ho ve škole moc neužije :D Nehledě na to, že se s nim s holkama furt fotíme (abych pravdu řekla, fotky od applu nejsou nějak extrasuperskvělý..mám takovej pocit že tablety od Samsungu maj možná lepší foťák než iPady.)
V pondělí jsme dělali lehysedy (nevim jestli se to píše jako jedno slovo,ale to je jedno). Asi jsem si tou námahou skřípla nějakej sval pod žebrama, takže se nemůžu smát :( Ale stejně se i přes velký bolestivý obtíže směju, přecejen nechci vrásky na mám krásném (HAHAHAHAHAHA, takovej mravenečník) obličeji.
Poslední dobou si stále představuju, jak fotim zrcadlovkou. Vážně si na ní musim naštřit. #ineedmoney
Tak fajn, tady máte fotky.

Hehe, fotky z Kájinýho iPadu.
Jo, zrovna jsme hráli basket :D btw. DALA JSEM 3 KOŠE! :D  #withIf
 
Lalala, začala jsem jíst zdravě:3
xoxo,
Terezka

nechápu,proč je tak hrozně těžký vymyslet název článku.

12. march 2013 at 18:53 | ites.
Hey guys!
Ne, nemůžu tomu uvěřit. Za měsíc (!!!) se budu procházet po Velký Británii:33 Mrzí mě, že jsme sice v Londýně jen 1 den, ale i tak je to TAKHLE HROZNĚ MOC SUPER. A navíc uvidim Brighton a Eastbourne, takže nemám na co si stěžovat.
Taky se vám stává, že si nemůžete vzpomenout na to co jste dělali včera?? Ale jo, já si teď vzpoměla. Včera jsme byli místo matiky a němčiny ( muhuhuhuhahahaha ) na "strašněmoczajímavym" dokumentu. Na zaačátku nám ten chlap řikal, že nám kdyžtak pustí na konci bonusový video, jenže hedka po pár záběrech (na kterejch byly rozhovory s hokejistama,který s tim neměli vůbec co dělat) jsem věděla, že to bude strašně moc velká nuda. A taky byla. Málem jsem tam usnula a když jsem se koukala po holkách a po kluchách z naší třídy, tak na tom byli skoro úplně stejně. Prostě děs a hrůza nadruhou.
Znáte ten pocit, že když máte 3000 kč našetřenejch, tak na ně nesmíte sáhnout? Já jo hahahahaha (netušim čemu se směju, protože je to ve skutečnosti strašně smutný). Díky tomu šetření na Londýn (jo, jenom na Londýn, protože pochybuju, že v nějakym Keltu si něco koupim :D Možná tak ještě v tom Bright. a Eastb. si něco koupim, ale jinde asi nebude možnost) je ze mě žebrák. Stěží jsem někde shrabala 50 kč, se kterou teď musim až do příštího kapesnýho (tj. do začítku dubna) vyžít. Achjoo, stejně si asi z těch 3.000 vezmu aspoň 100.
Koukala jsem se na to, kde budeme v tý Anglii ubytovaní... (omlouvám se, že zase melu o Anglii, ale když ono mi to vážně nedá)... Jmenuje se to Bexley (mám takovej pocit, že to je něco jako Praha 1,2,3,4,5.. ,protože u nápisu Londýn byl malim písmem napsáno "The city") a podle mého názoru to je jeden dlouhej hřbitov se strašidelnym kostelem u silnce. Takže super, dofám že tím bytováním nebyly myšleny ty hroby oO

Hehehe, naučila jsem se dělat FISH EYE efekt v photoshopu. --fotka je focená někdy v únoru :D
aneb výhled z mého bakonu.
 
Njelepšejší čajíček od Aničky ^^ btw. Aničko, počítej s tim, že ti taky jeden pošlu:33
Omlouvám se, že teď poslední dobou přidávám takový fotky nanic, ale neni moc času fotit, takže vyhrabávám starší fotky - i když ta s tim čajem od aničky je relativně nová :)
Teďka když na to tak koukám, tak ty fotky jsou vážně "záživný" :D
Tak se mějte,
ites

téma: Polaroidy a lomo fotoaparáty

10. march 2013 at 21:18 | ites. |  na téma...
Haha, je mi jasný, že články takoého tipu jsou u mě na blogu ojedinělé, ale přesto vám sem musím napsat svůj názor.
Začnu asi u polaroidů.
Pamatuji se, jak jsem poprvé viděla polaroidový fotoaparát. Tehdy mi bylo asi 8 a viděla jsem ho v jakémsi filmu. Na první pohled jsem si ho zamilovala a od té doby si ho opravdu hrozně moc přeju. Nedávno jsem našla polaroid fujifilm instax mini který stál kupodivu jen něco málo přes 1500, nebo pod 1500 kč. I vzhledově se mi líbil, a tak jsem začala pátrat co všechno umí. Ze všech těch informací jsem byla čím dál tím víc nadšenější - tedy, dokud jsem nenarazila na cenu fotopapírů. 10 papírků za 400 kč? Hrůza. Dneska mi ale Anička poslala odkaz na fotopapíry přesně do tohoto typu polaroidu,která stály jen ( "jen" ) 200 kč. Uvažuj celkem silně nad tím, že si ho někdy v budoucnu koupím, protože se mi opravdu moc líbí vzhled fotek + okamžitý tisk. Zatím ale můžu jenom snít, protože když jsem slyšela názor rodičů, potom co jsem jim oznámila, že si možná koupim polaroid, tak mi bylo jasné, že mi není prozatím souzen. Díky Bohu, že existují polaroidové efekty do Photoshopu a tím pádem si svůj sen můžu alespoň vyplnit alespoň úpravou fotek.
Klasický polaroid land fotoaparát, který jsem viděla právě v tom filmu.
Tumblr_mg4snm5mew1qi7uudo1_500_large
A tohle je (teda aspoň myslim) ten fujifilm instax mini ? Nejsem si jistá.
Doufám, že si ho jednou koupim, protože tohle byla láska na první pohled :33
Tumblr_mjfcq6mdp01rr58zdo1_500_large

Teď se dáme na téma Lomo fotoaparátů.
Všichni je známe. Klasicky "nudné" fotoaparáty na film, které vlastnila kdysi v dobách dávno minulých (čti: v dobách před digitálními foťáky) i vaše babička, či rodičové. Dodnes ale fotky vyvolané z filmů mají svoje úžasné kouzlo. To kouzlo umocňuje především fakt, že fotky které vyfotíte, uvidíte až po vyvolání. Zřejmě nejznámější z těchto lomofoťáků je asi Dianka. Tedy, především Diana F+ , nebo Diana mini. Obě dvě jsou úžasně lehké a co je ještě lepší, mají několik vzhledů. Mě odobně se nejvíc líbí Diana Metropolis. Existují však další skvělé designové obaly jako jsou např. zebří pruhy, či gepardí puntíky. Zajímavé je, že ať jsou fotky jakkoliv rozmazané, stále mají svoje kouzlo. Koukala jsem na weby s různými lomofotkami a některé jsou opravdu velmi udivující, protože vypadají jako uprvované. Bohužel je mi po minulé zkušenosti s polaroidem u rodičů jasné, co by mi na to řekli, kdybych jim oznámila, že si budu kupovat "foťák z pravěku". Potom by zase měli samé hemzy o tom, že mám foťák dobrej a že jsem chtěla zrcadlovku, tak co tu najednou strašim s foťákem kterej je na film a blablablabla. Zkrátka moji rodiče to nechápou (asi to bude tím, že ani jeden z nich není takový fotografovací nadšenec jako já) . Je mi jasné, že lomofotky se nelíbí každému - už pro jejich vzhled a náročnost na vyvolávání,či chybějící displej na fotoaparátu. Pro mě ale mají takový ten retro-vzhled, který je podle mě k nezaplacení.
Trošku ustřižený vzhled Diany mini - Metropolis .)

Samozřejmě,že tyhle dva typy fotoaparátůn nejsou mými jedinými favority. Na hlavní příčce mého žebříčku oblíbenosti se mačkají zrcadlovka, polaroid a lomo. Třeba bych vám i napsala o tom, jak strašně zrcadlovky miluju, ale myslím, že to nemá cenu, protože je každý zná a ví, jak fotí.
Doufám že jste si dnešní neobvyklý článek užili. Uvidíme (učteme se?) se zase u příštího dalšího nudnýho deníčku.
ites.

mám kámoše z Austrálie.

8. march 2013 at 21:31 | ites.
Heey,
to počasí si ze mě asi dělá srandu. Já už tu jsem připravená na jaro a ono má zase sněžit a bejt -15° !! Jako tohle už přeháněj.
Dneska u mě byla sestřenka a zase jsme byli na chatroulette. Čirou náhodou jsem tam narazila na nějaký Australany u kterej bylo 3:16 am :D Volala (jo,psala jsem si s nima jen já a Sabča nadávala že je to nudný a že to nemá smysl -protože nevěděla o co jde -.-) jsem si s nima před hodinu :D Jmenovali se Ross a Alex. Nejdřív jsme si jakože tak psali normálně a Alex potom najednou napsal "AMERICA" a já na to "CZECH" a on na to nějakej další stát a já další a tak to šlo asi 5 minut s použitím capslock :D :D Potom musel jít Ross čurat. Když přišel, dozvěděla jsem se, že jsou z Austrálie a že mi závidí, že je u nás 5° (přitom u nich maj furt sluníčko -.-) a tak jsem se ho zeptala " Do you own a kangaroo?" a on že jo :D Donesl mi ukázat kočku. Já mu na oplátku napsala že mám medvěda a donesla jsem mu ukázat Samíčka. Potom jsme se s Alexem hádali, koho Samíček miluje víc, jestli mě, nebo jeho. Tak jakože on to rozsekl tim, že jeho miluje můj medvěd a mě zase jeho klokan. Taky jsme si sali o tom, že Ross hraje na kytaru, já na klavír a S. aby nebyla ozadu tak že zpívá (přitom do sboru už nechodí asi rok). Tak jsme se rozhodli že založíme skupinu a Alex,jelikož na nic nehraje bude náš manažer (btw. Alex je prej dobrej fotbalista). Na konci když jsme se loučili a Alex najednou otočil noťas, že prej máme počkat ( S. začala bejt neuvěřitelně otravná protože si jí nevšímali tak jsem to kvůli ní musela přepnout,jinak bych s ní nevydržela.) a když ho otočil zpátky tak jsme viděli, jak Ross napsal na takovou tabuli na fixy za nima do srdíčka Theresa a pod to Sabina ^^ jezůůůs to bylo tak roztomilý :333 A ještě úplně úplně na konci mi Alex posílal takový ty vzdušný pusinky :D^^ (jo,vim jistě že byli pro mě, protože S. odešla -.-) Strašně moc mě mrzí, že jsem si zapoměla říct o jejich fejsbůky. Prostě tohle byl nejúžasnější a nejdelší rozhovor, kterej jsem kdy ny chatroulette absolovovala.

Haha, je celkem vtipný že jsem si vystačila na většinu článku povídánim o Alexovi a Rossovi :D Stejně nemám co říct jinýho, takže se mějte hezky :D


Nalevo můžete vidět Alexova klokana a napravo můžete vidět náš souboj v názvech států.
Věřte mi, že tohle je tak čtvrtina toho co jsme si psali :D
Ach bože, ale byla s nima sranda :DD
milaačeek^^
ites