January 2013

č.262

31. january 2013 at 22:10 | ites.
Tak jaký bylo vysvědčení? Já jsem nad míru spokojená - dvě 2 a potom samý jedničky. Dneska byl takovej divnej den. Sice nás bylo ve třídě jen 13 a o matice jsme hráli Blokus a celkově to bylo fajn, ten den byl tak nějak divnej. Už kvůli tomu že jsem denska byla strašně .. jak to říct přecitlivělá? Nemluvě o tý ehm..trapný shodě náhod (achbože-.-) která se stala o anglický olympiádě. Nechápu se. Začne mi slzet oko (jako vždycky,žeano), přemejšlim nad tim jak se řekne anglicky "sobecký" a chytnu se za kořen nosu a od začátku se mi třese trémou hlas a všichni učitelové si potom myslej že brečim. Achjo,snad na to zapomenou-.- Když jsem odcházela z kabinetu kde ta olympiáda byla, tak mi všichni řikali jak se mi to podařilo a že to bylo dooobrý (nesnášim když se mě snaží někdo utěšit , když ani neni vlastně proč.) Fakt, šílenost. Asi mě tam potom drbali že jsem se "rozbulela". Achjoooo fakt nesnášim shody náhod -.-

Jinak..dneska jsem zase zkoušela různý efekty v photoshopu.. neni to nějak extra povedený, ale na to, že jsem upravovala v ps asi po 4. to zas tak strašný -snad- neni.

má oblíbená summer fotka. Trošku jsem jí jinak upravila a přidala nějakou texturu.
Asi budu dělat 4 roční období v botách. (Už mám léto a zimu:D)

Kačenka, miláček^^ O víkendu přijede zase,tak jí doufám budu zas fotit:)
 
      Tohle byla úplně úžasná chvilka, kdy jsem seděla zády opřená o postel a měla jsem pokrčený nohy.
Samíček přišel a položil si hlavu do toho ďolíku mezi mojim břichem a nohou^^
Takhle tam u mě seděl asi 5 minut a koukal co dělám .D
V tý chvíl jsem naštěstí měla u sebe foťák (mazala jsem nějaký fotky) takže jsem ho stihla vyfotit:3
btw. ta fotka neni nějak geniálně hezká, je rozmazaná a nekvalitní,ale i tak má pro mě svoje kouzlo:)
ites

article #261

30. january 2013 at 20:06 | ites.
to číslo v nadpisu je vlastně číslo článku - takže tohle je vlastně můj 261. článek:3

really lucky day

Slibuju,ale opravdicky slibuju že budu fotit. Už mě to samotnou deprimuje jak mi ten foťák jen tak leží v tašce netknutej. Fuuu,je strašný jak ty eníze rychle ubevaj. Nejdřív jsem si začala šetřit na zrcadlovku , potom na mobil , potom zase na zrcadlovku a teďka..teďkasi budu šetřit na Londýn. Jojojojojojoo, pojedeme se školou na zájezd^^ A ke všemu do rodin!:3 Když jsem to řikala tátovi tu cenu (7.500-8.000) tak.. no vlastně to nebral zas tak špatně, jen řekl že to je celkem drahý. Ale když jsem mu řekla že 1) to je na 7 dní 2) bych si na to trochu přidala (počítám že tak...1 000-2 000 bych dohromady sesmolit mohla-.-) tak s tim celkem souhlasil!!!!!Ještě to neni definitivní, ale tak na 99% počítám s tim že mi to zaplatí. Přece jenom táta ví, jak mě baví cestovat (i on totiž rád cestuje). Jenže jeho Londýn moc nezajímá, takže bysme tam nejeli (řikal že by zase jel radši do Paříže^^) a proto to prej radši zaplatí jen mě,než aby to platil navíc ještě sobě a mamce.
Zkrátka, tohle byl velice,velice dobrej den. Nemluvě o tom,že ve škole nebyla učitelka na fyziku a na hodině klavíru jsem byla jen čtvrt hoďky:33
Teď mi ještě zbejvá vypočítat si pár rovnic z matiky a hurá, půjde se spát půjde se zas na notebook. A nebo si číst.
Napadá mě,že v tom Londýně třeba potkám Jacka a Finna...hmm.. to by to naše setkání asi nepřežili,umačkala bych je k smrti a potom bych si je narvala do kufru.


Tumblr_mgsib9btly1s33l0qo1_500_large
ites

# Ich liebe deutsche blogs.

28. january 2013 at 18:38 | ites.
No, už pár měsíců chodim na různý blogspoty od holek z Německa. Je to zvláštní, ale když si tak prohlížim ty články (teda hlavně fotky) mám Němčinu strašně moc ráda, ale ve škole jí zas tak moc extra nemusim.

Ale tohle je fuk, v tomhle článku se s vámi chci poděli o mé nejoblíbenější německé blogerky (fotografky). Tyhle holky my jsou strašně sympatický a maj úžasný, nebo prostě zajímavý fotky. (Musim říct,že mi jsou mnohokrát sympatičtější než některé české blogerky vlastnící blogspot).
Jenom teda častokrát nevim,jak se ty blogerky jmenujou,takže je vám sem budu dávat pod názvama jejich webů.

Herz über kopf

-u týhle nevim jméno:3-


EmmaLisaAlexandraEvaNo,tak to byly moje nejoblíbenější blogspoty. Mám jich víc,ale ..tyhle mi jsou ze všch nejsympatičtější a nejlepší.
Doufám,že si jednou pořídim zrcadlovku a budu taky takhle fotit. Nebo aspoň podobně (prosím,prosím,ať si na ní našetřim^^)
ites#snapshot #sestřenka,ivča,kačka

27. january 2013 at 19:46 | ites. |  fotoalbum.
Znáte taky takovej ten pocit,když víte,že by jste si měli jít procvičit matiku,ale absoutně se vám nechce? Já ho prožívám right now.
Fakt jsem megašťastná že už jsou uzavřený známky a nezáleží na tom co dostanu. Předpokládám totiž,že si k tomu sednu až tak..asi okolo devátý,protože se mi teď faaakt nechce a navíc připravuju fotky na vyvolání.

Tenle leden byl takovej foto-měsíc a konečně si jdu po dlouhý (haha,po měsíci-.-) vyvolat fotky a díky tomu,že má kačka skvělej mobil a Ivča se Sabčou nový tablety mám fotek dost.

my plans (february)

13.2. jdu na vyřezávání pihy. Už jsem jednou byla,ale to mi bylo asi 12 nebo 11 a to jsem tu pihu měla někde na zádech a prostě mě to vůbec nelechtalo, ale teďka mám tu pihu na boku jakoby ... mezi páteří a bokem, a tam jsem strašně moc lechtivá (a to mi ta doktorka zatim na to jenom koukala kukátkem). Já se u toho kroutila a snažila se nevyprsknout smíchy. To si se mnou ta doktorka co mi to bude řezat užije:D

12.2. Jdu ke kadeřnici a absolutně ale opravdu absolutně vůbec nevim,co si mám nechat udělat s vlasama (jsem tak zoufalá,že přemejšlim,že si nechám odbarvit vlasy na hnědo a nebo si nechat udělat ombre konce). Musim si fakt vymyslet něco epic. Vážně pořád koukám na každýho koho vidim a přemejšlim jestl isi nenechám taky udělat takovejhle účes.
Zkrátka si musim něco nakreslit a potom jí to ukážu a ona mi to ostřihá. Kdyby někoho cokoliv napadlo (samozdřejmě pro moje vlasy,který jsou vlnitý a nejdou vyžehlit) tak mi to napište do komentářů, budu vděčná za jakejkoliv normální nápad.

so,tady jsou fotky.
fakt nechápu,proč na každý fotce vypadám jak kyklop se dvěma očima.

23.1.

23. january 2013 at 22:47 | ites. |  daily
Změnila jsem design,je HODNĚ jednoduchej,zprvu se mi to moc nelíbilo,ale zvykla jsem si. Zkoušela jsem nějakej design v photoshopu a celkem se mi i povedl,ale zaprvé nevim v jakym formátu to ukládat a zadruhé to neumim nastavit na blog:D Takže smůla no. Ale teď k skorohlavnímu bodu - udělala jsem nové menu. Místo klasických rozcestníků nebo rubrik jsem použila klikací obrázky. Taky jsem zmenšila počet rubrik na - fotoalbum,deník a kreslení + home. Noo a taky jsem udělala u mě celkem nevídanou věc. Dala jsem sem stránky kde mě můžete buď "follownout" a nebo prostě jen tak se na ně kouknout nebo přidat do přátel. So, poprvé v mojim životě jsem někde zveřejnila svůj fb. Je mi jedno kdo si mě přidá,stejně to budu "filtrovat":D
Dost už o blogu,je načase začít deník.

Vlastně toho nemám moc co říct:D Snad jenom že teďka se ve škole jen tak flákáme. Naštěstí zatim žádnej učitel nemá potřebu něco psát,nebo zkoušet. Vlastně jo,ta stará babice na Němčinu zejtra zkouší na slovíčka, damn it. Asi se na to kouknu až ve škole,protože teď se mi učit nechce. Taky jsme dostali přihlášky..teda abych byla přesná jednu přihláškU , protože škola nemá dost papírů na kopírování (:'DDDD) a my si druhou musíme doma okopírovat sami.

Hmhmhm,cobychvámještěřekla. Asiiii...né já už fakt nevim:D Už se mi klížej oči a bolí mě ruce a prostě jsem celá nějaká chromá. A to ještě chci psát dopis Aničce:DD No,tak to asi nechám na zejtřek. Asi. Ještě nevim. Promiň Aničko že to tak dlooouho trvá než ti odpíšu 0:)
Už aby byl pátek!!!!!! Bude "party hard" (haha,já dneska sršim humorem.) se Sabčou a s Petrou:D Joo 2 dny u babičky,to už tu dloouho nebylo^^

Tumblr_mgxc2vhpdh1rjxsoyo1_500_large
"You see things and you understand.You're a wallflower."

ites.

18.1.

18. january 2013 at 21:25 | ites.

konečně,pololetí.

Aaach, ten krásnej pocit, když víš, že starosti se známkama jsou na půl roku tabu :'))
Jak jsem byla teďka celej tejden pořád v jednom stresu, a jak ze mně dneska odpadl, tak mě všechno straašně bolí. Ruce,nohy,hlava a tak. Taky asi kvůli tomu jsem šla hnedka po škole spát. Miluju lazy afternoons & evenings, kdy si můžu v klídku číst nebo bejt na we♥it či tumblr. Nejůžasnější relaax. Když o tom tak přemejšlim, už jsem dlouho neměla čaj (zmiňovala jsem se už o mé úchylce na čaje???). Jdu si nějakej udělat, nebo se asi zbláznim -.-

stolenfootprints: untitled by grandma hands on Flickr.

ites

konec pololetí (skoro)

17. january 2013 at 20:10 | ites.
Vzpomínám si,jak jsem si v pololetí 8. přála,abych už za sebou měla všechny ty důležitý vysvědčení. Teď,když je to tady,tak si zase řikám kéž by bylo polololetí osmičky. Když si představim,že za 3 měsíce budu sedět na gymplu a psát ten straně důležitej test,kterej rozhodne o mojí budoucnosti...hrůza pomyslet.

Tenhle tejden byl TAK STRAŠNĚ HROZNEJ, že to ani nejde slovama vyjádřit. Každej den jsem se musela učit na 2-3 předměty. Nebyl den,kdy bych na učení nesáhla. Zejtra mě ještě bude asi zkoušet z chemie,protože jsem celý pololetí nebyla vylosovaná a teď ke konci roku na mě nějak zapomněla.
Příští tejden dostaneme přihlášky (snad),takže si zase budu připadat megadspěle až to budu vyplňovat:D

Dneska jsem si v knihově půjčila knížku "naučte se kreslit..roztomilí čibíci" takže z toho budu něco asi zkoušet.
Poslední dobou mě strašně baví si hledat různý tips&tricks na úpravu pokoje,na zakládání deníčku,scrapbooku a tak:33 Doufám že to všecho jednou využiju:D

O víkendu se chystám psát Aničce dopis (Aničko,strašně moc ti děkuju za ten úžasnej 6ti stránkovej dopis a za ještě úžasnější překvápko!!!!!<3). Taky si budu hodně číst, uklízet si, fotit, pokusim se naučit hrát na klavír "Hey,soul sister (Train) " kvůli sboru. Ale jak tak na to koukám, tak se to asi nenaučim, protože je to moc těžký. Přece jenom nejsem Bůh.

Oh god,proč musí bejt VŠICHNI nádherný kluci z Anglie??!
Tumblr_mgf5a5gwec1rngfu4o1_500_large

Tumblr_mgbqxlel591ra2x8go2_500_large
↑ neasiii.

ites


trošku tu mrzne

12. january 2013 at 18:32 | ites. |  moje tvorba
Tak,dneska jsem zjistila jak se přidávaj brushe do photoshopu. Džízis,stáhla jsem si jich přes 100. Nehorázně super to je VELKÁ obtíž. No,budu se zdokonalovat.Snad.
Tohle je můj absolutně první obrázek ve photoshopu,tak prosim berte ohledy ;) Kreslila jsem to něco kolem 20 minut (z toho bylo 10 minut hledání těch správnejch štětců).
Fakt,v tom photoshopu to je jako kdybych přijela do Japonska bez jakýhokoliv průvodce a slovníku -.-
hope you like it.


eh..to jsem asi já,ale nejsem si jistá.
ites

ehm..ahoj?

10. january 2013 at 19:04 | ites.
Fuu,tohle byl dobrej tejden. Matiku jsem neposrala,němčinu jsem neposrala,fyziku jsem neposrala (no dobře,tu jsem napsala na trojku ale zámku na vysvědčení mám jistou) a dneska jsem nepodělala ani děják (ehehe..většinu "učení" jsem se koukala na Finna a Jacka^^ och bože,ty jsou sladký^^ Miluju jejich bristkskej přízvuk - jsem totiž zvyklá na americkou angličtinu:D )
Taky jsem při pololetce z dějáku zjistila - teda,můj spolusedící mi to řekl - že jsem byla první na olympiádě z českého jazyka ,což mě celkem překvapilo (šla jsem tam vlastně jen kvůli tomu abych se ulila z chemie:D). Takže jdu do okresního kola -.- Ne,fakt se mi tam nechce. Ale zase mi to pomůže (třeba) nahnat nějaký body navíc k přijímačkám na gympl - Ivetčin argument:D - Taky mě potěšilo, když mi náš učitel na mluvnici řekl,že jsem první,kdo se umístil na 1. místě ze všech jeho tříd jaký kdy na mluvnici učil :33
Mám staženej Photoshop cs5 ,doufejme že plnou verzi. No,abych pravdu řekla...jsem v tom totálně a naprosto ztracená. Jediný v čem se vyznám je kategorie malování /kategorie design atd.. jsou pro mě opravdovou španělskou vesnicí/ Díky bohu že jsem měla šanci to trošku všecho poznat v Paint tool sai .
Zítra mě čeká nějaká schůzka se zástupcema gymplu. Zase místo chemie - takže mě do uzavření známek snad nevyzkouší :3
Tak se mějte,žijte blaze,a tak dál.
Jo a čekejte nějaký obrázky z počítače.Snad.Pokud se s tim naučim zacházet.
vlevo je Finn a vpravo je Jack <3

ites

další nudnej den.

8. january 2013 at 18:48 | ites.
Panebože, ta škola je tak strašná- a pololetí v 9. je ještě horší. Každej den se klepu před písemkama:D Prostě hrůza.
Z matiky jsem dostala 1/2 !! Vlastně..v pondělí byl hodně dobrej den:3 Podařila se mi matika,fyziku jsem asi napsala na 2 a němčinu jsem si neposrala (snad):D
Dneska mamka potkala úchyla. Nebudu vám tu psát megadlouhej sloh o tom, jen chci říct,že ta amnestie je takové debilita.Ke konci minulýho tejdne se tu prej našla mrtvola s prostřelenou hlavou. hm. damn it.

O pracovních činostech jsme koukali na naučný video o sexu. Bylo celkem vtipný potom při kontrolnim testu zistit že víte úplný ho...nothing... Taky tam s náma chvíli byli T. a M. (začáteční písmena jejich přezdível:D). Byli tam zrovna při jedný z nejvíc takovejch těch porno-scén :D Né,vůbec to nebyla sranda. A vůbec tam ty ženský neměli strašně chlupatý všechno.


see ya later,bitches
ites.