November 2012

už bude prosinec & od neděle si budu pouštět koledy.

30. november 2012 at 18:15 | ites.
HeyHou . :trollface:
Pátek proběhl nečekaně suprově.Asi kvůli tomu že jsem se vyhnula chemii a nepsali jsme z příroďáku.V neděli asi pojedeme do Prahy,do takovýho skvělýho obchodu,kde maj jenom zančky z anglie,a skvělou velkou bílou tašku Lonsdale za nádhernejch 365 kč (kterou už mám doma a kterou dostanu k vánocům :33). Taky půjdeme na Vánoční trhy a asi se koukneme na rozsvícenej vánoční stromeček.
Teďka je nejhorší jak se strašně brzo stmívá.Nic nestihnu vyfotit a ... asi sem dám zase nějakou starší,ale asi fakt jenom jednu,protože fotky rapidně docházej a já nemám v zásobách další.
Můj bratr je strašně sobeckej.Já si tu koukám na HIMYM a on si klidně pustí úplně nahlas nějakou dementní pohádku. A ještě mě vyhání pryč.Samozdřejmě jsem musela ustopit.a takhle je to vždycky ;)
No,z matiky jsem dostala 3,snad skoro nikdy jsem nebyla za trojku tak šťasná.Dneska jse mtaky byla na zdrávce na dni otevřenejch dveří s Jarym a s If.Potom jsme šli koupit do papíráku koupit krepák a vatu na andělský křídla.Podotýkám,že Jary byl furt s náma.A jelikož máme t-akovou skvělou hru (Prdelačku = Musíš plácat ostatní po prdeli a ten,kdo získá nejvíc bodů vyhrává) ,tak jsem já začli v tom papíráku hrát.Bylo to hrozně vtipný,jak na nás tam ty lidi koukali když jsme se plácali po zadku.

ještě z léta..<3 vim že je to hodně světlý,
ale připomíná mi to fakt hodně léto 2012 (:
taky z léta.
můj vlastnoručně vyrobenej kreslící deník.
Má přesně 100 stran ;) <3
ites

28.11. 2012

28. november 2012 at 19:28 | ites.
Ahoj)
Matiku jsem úplně posrala.Z fyziky jsem doslala 3 (baba jedna,mám tam napsáno 2- a ona mi zapíše 3!) V hudebce jsem si spletla Rudolfa II. Tenhle tejden je úplně katastrofálni.
Jediná dobrá věc je asi ta,že jsem si sehnala sukni na anděla.Musim si ještě dodělat křídla,ale to by neměl bejt tak velkej problém (jestli teda zjistim jak se tam uvazue ta guma :D )
Jinak mě začalo bavit fotit,ale nechci to zakřiknout.Dneska jsem vyhrabala nějaký starší fotky,takže vám je sem dám.Pod článek.
Dneska si přinesla snacha mojí učitelky na klavír koťátko:33 (ona tam za ní jakože každou středu chodí) To kotě bylo tak úžasný!! strašně jsem litovala že jsem si nevzala foťák :D Chvíli okusovalo učitelce kytku,potom vyskočilo na stůl a začalo pít její čaj, a nakonec si začlo hrát se zipem u mojí mikny a olizovat moje nohy.Mělo strašně nádhernou srst :3
Jinak už nám dali rozpisy zlobivejch dětí,takže je to v pohodě.Asi to budu přepisovat na počítači,aby to bylo k přečtení :D
No,tak se mějte a učte se,ať nedopadnete jako já.Mám skvěle retardovanýho bráchu.
Tuhle fotku jsem našla ve foťáku.
Asi se chtěl vyfotit.Nebo fakt jinak nevim.
ites.

26.11. 2012

26. november 2012 at 17:25 | ites.
Dneska píšu nějak brzo co.TO bude asi tim,že táta neni ještě doma aby mi mohl zatrhnout počítač -důvod? DOstala jsem 3 z Němčiny a asi mě čeká 3 i z fyziky.I když by mi mohla dát 2,jelikož tam bylo 7 otázek.A taky jsme sali z NJ a z fynanční gramotnosti (která nebyla tak těžká jak jsem přepokládala.Nemusela jsem se na ní ani nemusela koukat a místo ní se učit fyziku ._. Nejhorší je že já všechny věci věděla,jen jsem to tam zapoměla dopsat!!!)
A zejtra to bude nanovo.Písemka z hudebky,čtvrtletka z matiky a opakování na celou lekci z ájiny.Fakt je to hrozný.
Taky jsem zjisstila,že máme s Megim oblíbenej seriál - Dobyvatelé ztracené pravdy.Doporučil mi nějaký dobrý díly,tak si je teď stahuju.
No tak a je zase čas na fotky :) nevim jestli jsem je sem už dávala,ale vim určitě,že jsem je dávala na blogspot ;)
Tak,dvě fotky plameňáků který se mi strašně moc zalíbili :)a taková.."bonusovka a momentka" dohromady ještě ze Slavkova u Brna :)
:D Achjo.Já tam lžu lízátko,nezvracim! :DDD
ites.

Víkend a tak.

25. november 2012 at 17:41 | ites.
Noooooo.
Ani nemám moc co říct:D
VLastně..něco malinko jo. V sobotu u nás byla celý dopoledne sestřenička malinkatá.Jsou jí 3 měsíce a brouká si:33 a směje se jako panenka Šušu!♥ Miluju jí:3 Skoro vůbec nebrečí a je strašně roztomilá.
Taky jsme byli v novym "obchodnim centříčku" který čítá asi 5obchodů-_- Nejlepší z těch všech obchodů je DM drogerie.Zjistila jsem,že si tam jdou taky vyvolávat fotky! :) Ten den jsem malou Kačenku hooodně fotila :) Ty dvě nejpodařenější vám sem dám (ty dvě fotky jsem si taky vyvolala). Taky jsem zjistila,že jsem se svym kompaktem absloutně spokojená.Už nechci menší foťák.Mojim cílem je zrcadlovka:33
DNeska jsem jela se sestřenkou a s Eldou (sestřenčina 2.nejlepší kámoška) do Cityparku.Tam jsem si koupila MTV tričko (ach,konečně!:3),Bílý triko na anděla,který se dá nosit i normálně,a to nejlepší nakonec- mikina za 180 kč! :) byla zlevněná + ještě nějaký % slevy :D Takže jsem maximálně spokojená :)

Tak teďka ty fotky.miluju jí!♥:))
umí se strašně krásně smát
ites

na téma.. #1

23. november 2012 at 16:48 | ites. |  na téma...

téma: Můj deník

No,skoro každá z nás,která viděla film LOL si přeje mít takový deník jako ona.No,a protože už jsem si dřív deník psala,tak jsem to opět obnovila. Poslední zápisek jsem měla z.. 20.5. 2012.
Zalačala jsem si ho psát 19.11. a od tohohle dne si ho píšu každej den. (Zatim se mi poštěstilo,že se každej den něco stalo:D).
Ten deník je v kroužkový vazbě,a ty kroužky maj průměr asi tak 4 cm. a celkem nepohodlně se mi píše vždycky na levou stránku. Tak jsem začala psát pouze na pravou půlku toho zápisníku.A tim pádem se mi uvolnilo nevyužitý místo na levý straně.Tak jsem tak přemejšlela...a napadlo mě že tam nalepim fotky.A tak vznikl můj fotoalbo-deník.
Vyfotila jsem vám pár dvojstránek. (teda aspoň ty,který mám popsaný těma zápiskama a fotkama.)
Taky jsem nakreslila obrázek (to už tu dlooouho nebylo) jedný holky,která má tak trochu..divnej obličej.Ale nevadí.Aspoň zase uvidíte jak kreslim (i když se mi zdá,že už to pomaloučku přestávám umět.)
+ ten obrázek.


Máte nějakej deník nebo fotoalbum? :)
ites.

trička a tak okolo.

22. november 2012 at 17:42 | ites. |  daily
Ve středu jsme dostali absoloventský trička.Vypadáme asi tak jako žlutej zvýrazňovač :D Ale jsou strašně super:33 Dneska vám ukážu mou dementní (haha,ráda bych napsala že jsou ve skutečnosti normální..ale opak je bohužel pravdou.Stejně je ale miluju:33<3). Taky máme fakt kůl fotku s Týnou.Taková ta hustá momentka,kdy jen tak uděláš na foťák ksicht a myslíte si že stihnete uhnout ještě před tim než vás vyfotí ale nestihnete to:D Ale fotka je to krutopřísná.
Už jsem vám asi řikala,že budeme dělat čerty.Je celkem obtrížný to zorganizovat když jste jeden z hlavních organizátorů (já a If to vlastně celý dáváme dokupy-.- Naštěstí se dneska trochu zapojily i ostatní holky a sem tam nějakej kluk.) Nejhorší je že nás to může dělat jen 10.Je to fakt hrozný.Z toho jsou 3 andělové,1 mikuláš a 6 čertů.Nás odmalička strašilo minimálně 15 čertů ale tak..aspoň něco.
Je mi zima,jdu si pustit HIMYM a prohlížet mé oblben blogy a tumblr.Tak se tu mějte.Čau.
jo,na všech těchle lidech mi moc záleží:3♥
ites.

i fall in love with you,there's nothing i can do

17. november 2012 at 22:15 | ites.
Mám stráášnou chuť psát článek.
Ale jaksi nemám o čem,ale komu to vadí,že.
Zejtra možná jedem do Brna na nákupíčky.Bohužel se zejtra nebudu mít jak učit,tak jsem se učila měla učit dneska.Bohužel jsem stihla jen matiku (heh,stihla.Já spíš strávila většinu dne koukáním na David cup a čuměním do počítače..a taky tou matikou). Doufám že zejtra nikam nejedem protože jsem jinak úplně v prdeli.Obzvlášť z fyziky a němčiny jsem v prdeli (koho zajímá nějakej minulej čas?! fuck school).
Jak se máte (už sjem se dlouho naptala).Možná že by bylo dobře kdybysme do toho Brna jeli.Potřebovala bych nějakej Pullover (aha a pak že se mi němčina nebude hodit).Stavila bych se do háemka a podívala se co hezkýho tam maj.Taky byc chtěla do ikei,ale stejně se mi nikam nechce.Ztráta času když pojedu se setřenkou do Cityparku příští tejden,že.I když tam nemaj háemko.Ale zas tam maj Gate.
Viděli jste někdy America's got talent? Já na to teď koukám.Je to zajímavý.Spoustě věcí tam rozumim. awesome._.
Nejhorší je že místo učení teď píšu článek i když to je k ničemu protože to stejně nikdo nebude číst ^^
Chtěla jsem si dneska číst knížku (again).Bohužel nebudu.Mylim že všichni důvod známe.
Ve středu jdu na přijímačky na nečisto oO Už vidim kolik tam toho napíšu.Doufám že to potom budeme rozebírat.Ale zas se uleju z kalvíru.A taky ze sboru.
Mám chuť na kindr pingvíka.Ale bohužel ho nemáme.Jdu se kouknou na tu němčinu ať to aspoň trošičku chápu.
ites

téma týdne : Moje osobnost

14. november 2012 at 21:26 | ites.
Strašně nerada se charakterizuju..Ani nevim proč.
Ale když neni nápad na článek,tak aspoň něco.

Jak bych popsala sama sebe?
Jsem strašně citlivá a hrozně snadno se rozbrečim - ať už ze smíchu nebo ze vzteku či lítosti.Snažim se to nějak zadržovat,ale nejde to.Brečim třeba když dostanu špatnou známku (tj. 4 nebo 5),protože je mi to líto.Táta mi věří a podporuje mě a mě je vždycky blbý ho zklamat špatnou známkou. Nebo třeba když se pohádám s kámoškama (ale to jen u Sabči). Jsem vcelku optimistka,kterej má rád svoje kamarády,rodinu,psa, sestřenku,Ivetku,počítač,čaj,kapučíno,kolu,zrcadlovky,seriály,když koukám na svět přes čočky,ráda chodim nakupovat,kreslim si,poslouchám hudbu,dělám blbosti se sestřenkou a s Péťou,povídám si s Adamem,pizzu,čínský nudle s kuřecim gyrosem,hranolky a McNugetky,džus a malinovou nebo jahodovou šťávu.
Nesnášim matiku,fyziku a chemii (+ učitelky na tyhle předměty).Nemám ráda svoje kudrno-rovný vlasy který vypadaj jak pudlí uši.

Btw. viděli jste tuhle mojí fotku? :)) (trochu odbočení od tématu,ale nechci mít takovej "prázdnej" článek)


Je to moře vyfocený v Itálii na palmový riviéře - Alba adriatica.
Ještě mám pár fotek který jste asi neviděli.Nejspíš je zahrnu do toho projektu,protože se mi fakt nechce nic foti:33
ites

hejhou.

11. november 2012 at 17:16 | ites. |  daily
Dneska se mi nechtělo fotit,sorry :D
Mám chuť psáti článek.Bohužel ale netiším o čem (a to jsem měla ještě ráno nápad na suprčupr článek).To už je venku tma? Vždyť bylo ještě před chvililinkou světlo :D To je hrozný to zimní období-_-

Wí wiš jů a mery krismas ... Už se to blíží^^ Miluj vánoce :) A to nejen kvůli dárkům,ale hlavně kvůli tý skvělý atmosféře..Všude ozdoby,vůně purpury (která na plotně voníí,stále vonííí) ,Vánoční stromeček,koledy♥ a tak :33 Všimli jste si,že už dávaj vánoční reklamy? Na Barrandově dávaj vždycky před a po seriálu na Animáčku (kouká na něj bratr né já,já to akorát seshora poslouchám od počítače :D ) reklamu na nějakej..výrobek :D a zpívaj u toho koleduu

Achjo,a zejtra zas do školy -_- Já tam zřejmě půjdu taky (pokud mě zase nezačne přes noc bolet v krku a nezhorší se mi kašel nebo mi nezačne zas týct krev z nosu..btw. včera jsem dosáhla mého rekordu! 8x za den mi tekla krev z nosu ._. je to fakt hrozný.) nebo půjdu k doktorovi jestli se to teda zhorší :D Prozatim mám jen "přechodnej kašel" a taky rýmu.

No nic,jdu se učit děják (kecám,jdu se koukat na simpsonovi na netu :DD )
ites.

day 8.

10. november 2012 at 13:36 | ites. |  Projekt 30 dní
Hej hoou,nesu vám další fotku,
Týká se mojich 3. nejoblíbenějších laků na nehty :33
Ten uprostřed je můj nejoblíbenější (díky němu mi Tajda řiká Třpytineht).Mám ho z topdívky a měla jsem ho na nehtech jen 2x.Je už způlky vyplejtvanej,protože když si ho nanášim na nehty,použiju vždycky minimálně 5 vrstev :)) :D
A ty dva na krajích jsou od NYC.

ťuťůů♥
Miluju svůj tableeet♥ (ne,nemám tamten dotykovej,ale takovej doplněk k notebooku na kreslení)
ites
ps. dneska zas asi čekejte deník:*