October 2012

˘-˘ ~ 31.10. 2012

31. october 2012 at 20:06 | ites. |  daily
Achoooj:)
Tak tu máme ZAS deník,rptože já fakt nemám nápady na články.
PS. k tomuhle článku mě donutila Anička!!
Tak co jsem dělala předešlý dny? Nudila se,sem tam si kreslila,Nudila se a tak.
Byl jsem na burze škol,kde jsem Viděla Olínka (tak tam na mě od zastávky koukal..:D ) potom Filipa,Boba (toho znám jakože spíš od vidění :D ) a nějakýho jeho kámoše.(btw. dávám si přihlášku na gympl a zdravotní lycko)
Taky jsem se přihlásila do soutěže o GoldenTicket na setkání s 1D :D a hlavně..na podívání se do NY :33 Zejtra se uzavíraj přihlášky :D Moje procento úspěšnosti -> 0,01% :D I když..Teď jsou v NY a NJ ty povodně a hoření a ten hurikán Sandy,co? :D No,snad to tam do prosince vysuší :D
Nebo jsme třeba dneska s Kačkou volali na 1188,jestli by nám daly číslo na Nialla Horana.Prej by nás museli přepojit na mezinárodní hovor,ale kačka nechtěla utrácet kredit :D Škoda..mohli jsme mít číslo Niallera :OO :D Potom bysme ho jako anonymové otravovaly.. :D
Dneska je halloween,že? :OO Asi bych měla udělat "tradiční halloweenský obrázek " Udělám,udělám.Ještě dneska. Možná hned teď :D (trval mi cca 8 minut :D )

Je to kreslený propiskou :D a trochu ztmavený..ona ta mofrá byla moc výrazná :D Vlevo nahoře za tou holkou můžete vidět "Frankensteina" pod nim netopejra takový ty protáhlý dlouhý věci jsou "duchové" napravo je dýně a nad ní čarodějka :D
x o x o
ites :*

ze sketchbooku #1

23. october 2012 at 20:37 | ites. |  moje tvorba
Nojo..zas jsem se dohrabala k oskenování mejch né zrovna moc extrahezkejch obrázků. Ten první je...já nevim prostě nějaká sedící holka :DD
A ten druhej je "Lena" z jedný knížky.Myslim že jsem o ní psala v minulim článku.Zkoušela jsem jí kreslit po zhruba nedcelym roce.No...ta první podoba se mi líbí víc,prootže je takový víc....komixová.
jo ta kočka se mi líbí. :D

No,tak doufám že to neni až tak hrozný:D
Nojo..Tak se mějte :)
ites.

začínám mít chuť psát..

19. october 2012 at 20:37 | ites.
Joo,jo.Mám zas chuť začít pořádně blogařit.
Možná bych chtěla psaát i fan fiction (joo,já vim,je to trapný,ale..chtěla bych to zkusit :D ) s Niallem :33 Taky se potřebuju kvůli kačce se naučit kreslit 1D . Ne,nespadla jsem zas do tý závislosti na nich (asi jsem se vám o ní nezmiňovala,ale asi tak před půl rokem jsem na nich byla závislá,dokázala jsem koukat celej den na jejich fotky,poslouchat dokola jejich písničky..prostě jsem byla diretioner.) a abych se tý závislosti zbavila,úplně jsem je od sebe odřízla.Odlajkovala jsem stránky na fb (no dobře,asi 4 jsem si tam nechala :D ) vymazala různý oblíbený weby a vymazala si písničky. Ale to je fuk :'D

Našla jsem si takový..šablony? :D Na kterejch jsou napsaný dny v měsíci.Vytisknu si to,a budu si na to psát návrhy článků na blog :D No prostě mám spoustu plánů,ale...beztak zas žádnej nedopadne :3
Čekejte hodně deníčky,wish list (né jen o oblečení) , inspiration,taky trošku pozměněnej design (chystám se udělat záhlaví :OO ) a taky novou rubriku "songs" :))
Prostě začnu bejt asi zas aktivní.
Mějte se moc krásně,zejtra se asi ozvu,až přijedem z hub :DD mohla bych vzít foťák...hm..uvidim :D

ps. Jo,to jsem já.
abyste věděli jak vlastně vypadám.
a né,ta fotka neni vyretušovaná,jen mám naproti sobě blbý světlo:)
ites.

joo,žiju (zatim)

18. october 2012 at 18:26 | ites.
čůůs.
Jak se máte (řečnickáotázka).Já dobře:)Teda zatim dobře.Já se horzně moc těšim na druhoou půlku devítky oO♥ Taková pohodička:33 nikoho nebudou zajímat známky,přijímačky budu mít (snad) v kapse a předemnou takovej klidnej půlrok)) Teď musim ještě zabrat.Do pololetí,který se celkem rychle blíží.
Zejtra jdem se školou na knižná veletrh:) Těšim se tam...asi si zas koupim nějakou knížku..Asi Lanczovou,nebo nějakou knížku how-to-draw .. i když..já si je vždycky koupim a potom z nich nic nekreslim :D
Ivetka mi včera psala,že mi v Holandsku sehnala ty knihařský kroužky! :D budu si vyrábět "smash journal" jooo,budu tam dávat asi deník,obrázky,různý hezký papíry,fotky,různý seznamy (tohle neřešte:D) a ... no,zatim sbírám inspiraci na yt :)
Taky jsem teďka ve škole zas trochu začala kreslit.No,zrenovovala jsem "Lenu" a ještě se chystám zrenovovat Ethana :) ( je to tenhle článek ) I když..Myslim si že je lepší originál..o 100% , ale tohle je zas taková renovace :)
Už se těšim na Vánoce.Né na dárky:) ale na tu atmosféru...vánoční ozdoby,vůni purpury a světýlka))) a taky na krásně zasněžený město:) na krásnej vánoční stromeček na námku i u nás doma :) No prostě....snad to bude supr:) ( mám krásný zimní boty :DD který se mi sice vůbec nehodí ke zbytku zimního oblečení , mám supr čupr bundu a čepici,šálu a rukavice :3 )
No,tak se mějte :)
Img_2363_507ef3129606ee08d0325715_large

ites.

tak vám zase nesu novinky.

13. october 2012 at 22:16 | ites.
Jooo už je tomu tak.Zase jsem is byla užít k babičce:3
V 18:15 jsme šli ven s Kubou..Neviděla jsem ho od poutě,ale celý ty 4 měsíce jsme se si spolu psali.Hrozně moc vyrostl,je menší než já maximálně o cenťák a půl.
No u babičky byla od 19:00 školní diskotéka.My tam nešli,protože nás tam holky nemaj nějak extra v lásce.Tak jsme tak různě chodili.Mezitim jsme potkali takový 4 kluky,který nám oznámili,že ve večerce byli policajti a chytali tam lidi co si šli koupit chlast a cíga (samozdřejmě nezletilý) a pak prej ještě byli pod farou.Tak se tam všichni hledali a z 18 se jich našlo jen 11 :DD Jenom my 4 střízlivý jsme byli vysmátý :D Začlo ale pršet,tak jsme se schovali do takovýho altánku kterej pattří k jedný cukrárně.Tam jsme si povídali asi tak do 20:00.Kolem nás chodili houfy lidí (mám takový podezření,že na tý diskotéce nikdo nebyl :D ) Povídali jsme si s polovinou z nich :D jen tak jsme prohodili pár slov :D
Potom tam přišel Kuba 2 , se kterym jsme se nikdy nepotkali a nikdy jsme se s nim nebavili.On se s náma dal do řeči a půjčil mi náramek,kterej mám ještě pořád u sebe :D Potom tam ještě přišel Olínek,kterej byl lehce napitej. Tak měl takovou objímací náladu,nejdřív objímal furt mě,potom Sabču a potom mě a Sabču. No tak jsme si tam povídali tak jako všichni dohromady a potom šel Kuba s Kubou nachvíli na tu disku.Olínek tam zůstal s náma.No..nemůžu říct že to byla nuda :D Byla to sranda,a jaká :DD No,ve 22:00 jsme přišli domů úplně promoklý ale vysmátý a veselý :D :) Potom se mi zdál hrozně hezkej sen..:)
Další den jsme šli ven asi až v 1.Šli jsme jen s Petrou se jen tak projít.Cestou jsme potkali Adama,toho zrádce,kterej místo toho,aby šel s náíma ven šel radši na tu disku.Dokonce i Kuba a kuba2 a olínek tam byli s námna! Jenom náš nejlepší kámoš ne...Vcelku ostuda,že? Já jsem si řikala,že když jel adam,tak bysme mohli potkat i kubu a kubu 2 . taky že asi o 10 metrů dál jsme je potkali :D Šli jsme je vyprovodit..Kuba2 si mě tak zvláštně prohlížel..:D Taky jsme potkali Petera (kterej si s náma zas chtěl zahrát fůsbál),malinký zatoulaný koťátko )který zřejmě někdo pohladil a potom mu utekl..)
Prostě to byla zase hezky prožitá část víkendu.Na další tři tejdny mě čeká zas nuda,nuda,nuda a nuda.
ites

...básnička.

10. october 2012 at 20:37 | ites.
DObrý den.
Říkala jsem si,že nevim o čem psát,tak napíšu deníček.Co takyjiného,že? :D
Nejdřív vám chci říct,že jsem nevěděla jak počítat slovní úlohy se zlomky.Tak jsem koukla na "gůgl" a klikla na druhý odkaz.Vyskořil mi tam obrázek oskenovaného sešitu,na kterém byla ta slovní úlha napsaná a vyřešená :D A já jsem z toho strašně šťastná.Jooo jsem divná.
Jak byste pochopili na otázku "Tak promiň,že nejsem dokonalá:D" tuhle odpověď: "Né že bys nebyla:D" Já si nad tim vratal hlavu celej večer..Jakože jsem nebo ne? :D
No to je fuk...
Složim vám básničku.
Byla jedna holčička,
měla ráda jablíčka.
Z jabka vylez červ,
dívku chytl nerv.
Pištěla jak pomatená,
to je ale hygiena!
Dneska mě fakt chytá rapl,
červ však zvolna chřadl.
Musel zalézt k ohryzku,
smrt už je mu nablízku.
"Měl bych radši obřízku!"
Červ naříká polohlasně,
neví však,že cizopasně.
Holka vzala jablíčko,
mrd s nim pryč,ty mlátičko!
Červ vidí bílé světlo,
že umírá,to ho hnětlo!
Tak já se tu s vámi loučím,
němčinu se ještě doučím.
:DD
Panebožee :DDDd To je supr čupr básnička :D
Tak já jdu (doučit se tu němčinu :D )
ites :)


článek o všem

7. october 2012 at 18:10 | ites. |  daily
No,celej tejden si skládám v hlavě různý moje zážitky z tejdne,a když se konečně odhodlám napsat deník,tak se mi to všechno vykouří z hlavy! Fakt na zabití.
Hlavní zpráva ale je,že jsem si zas začala psát s jedním člévěkem,a jsem strašně moc ráda,že si na mě asi po 3 měsících vzpoměl.A ten člověk si dokonce vzpoměl i na to,co jsem mu před těma měsícema psala..Protě je to hezký :))
Zejtra si jdu zas vyvolat fotečky z pochoďáčku :DD Musim zas říct ivče aby mi to vyvolala,protože já se tam po jednom takovym drob-nym incidentu neodvážim chodit.Takže tak.
Taky jsem dostala 3 z vyjmenovanejch slov!! Fakt tyjo já jsem naprosto blbá! Jak můžu ve slově SLEPÝŠ napsat měkký I ?! No ale doma to vzali naštěstí s humorem :D Takže óká.
V pátek jsme byli na naprosto skvělym pochiďáku :DD S Konvalinovou je sranda.Nevim jestli to je tim že je naše třídní,ale je na nás prostě hodná (ťuk ťuk ťuk). Začínám jí mít v oblibě.Uvidíme jak se to vyvine..

Poslední dobou jsme si s holkama ve třídě strašně blízký.Je to fakt super si s každym pokecat :DD Prostě je to supr.
Tu jsou fotky.
Mám je hrozě moc ráda.
A lituju toho že jsem v devítce.Klidně ještě rok bych na základce vydržela ;)) A opravdu nechápu ty lidi který si na ní stěžujou.Pro mě je střední noční můra..

supr čupr fotka s Eliškou a Páťou :)) ↑