September 2012

rádoby 'skeče'

30. september 2012 at 13:34 | ites. |  moje tvorba
Hej hoou,
tak jsem zase tu a jdu vás seznámit s mýma sketchema z 1.dne školy.
Na oskenování těchhle dvou obrázků se chystám od 3.9. ale furt se mi nechtělo (nechápu proč.)
No,tak tohle je zas takovej odfláknutej rychl článek.Aby to tu neumíralo.I když se mi zdá,že se blogu věnuju nejvíc za poslední 3 měsíce.

možná to jsem já a možná ne.Nechte pracovat fantazii.
joo těšim se na zimu,protože mám novou bundu,čepici a šálu.A budu mít nový boty,
protože z tamtěch starejch kouká vata.Nebo co to je.


Při debilitě klesá hlava doleva.Já jsem tou debilitou prolezlá celá,
proto kreslim křivý obrázky.

Oba dva obrázky jsou kreslený propiskou (celkem překvápko,že? Kdo by to byl řekl že když jsou celý modrý tak budou nakreslený propiskou!!)

Poslední dobou mě baví psát bez smajlíků. (Žejo,Ify?)
Tak čau,
ites.

jaký to bylo u babičky..

28. september 2012 at 19:11 | ites. |  daily
No..kde začít.
Přijeli jsme cca ve 15:30,a jen co jsme přijeli,začli jsme se se S. připravovat,protože v 16:00 jsme měli sraz s Adamem a Pepíkem Josífkem Pepou (kterýho jsme ani jedna neznala do tý doby :DDD ) u školy.Když bylo už 15:55 tak jsme vyrazili.Byli jsme nervózní a ani jsme nevěděli proč.Když jsme už byli na rohu,tak se S. zastavila,a řekla,že potřrbuje ještě k Míšovi (takovej strašně vtipnej větnamec,kterej prodává ve večerce) něco koupit.Byla to sice jen zástěrka pro to,abysme to setkání oddálili. Když jsme přecházeli k Večerc,slyšeli jsme jak někdo volá hééééééj. No,kluci už tam zkrátka čekali. Tak jsme na ně houkli,že si jdem koupit lízo a oni vyšli za náma. Nechápu čim to je,ale v tom městě jsou skoro všichni malý,nebo aspoň menší než já nebo S. Byli jsme asi nervózní (z adama jsme nebyli nervózní vůbec,spíš z Ypep) z toho,že jsme se báli,že si nebudeme mít o čem povídat.Ale to byli naprosto zbytečný obavy,protože Pepa je strašně ukecanej,a
Adam to samý v bledě modrym.Takže jsme byli celý odpoledne totálně vytlemený a naprosto jsme si to užili.

V 18:00 musel Pepa domů (protože bydlí někde v nějaký ještě větší prdeli než je tohle město) a řikal nám,že nám ještě napíše a že půjdem dýl ven.My se S. jsme šli na večeři.Adam šel domů.V 18:30 Adam napsal,jestli nejdem (zase) ven. Tak jsme šli.Podrbali jsme úplně o všem.Taky jsme furt potkávali Petera (To je takovej asi postiženej cikán kterej má strašně krutý hlášky,např. Čau; Jste pekné ; Půjdem si zahrát futból? ; Jdu si dělat kapučíno ; Nech toho,nebo ti dám takovů facku namazaným chlebem!! Prostě už byla tma a Adam ho furt prudil.Řval na něj různý vtipný urážky a potom se ho bál.Ale Peter se nás bál víc,hlavně když jsme dupali.V 20:00 musel Adam domů.

Když Adam musel jít,šli jsme taky,převlíkly se do domácího a začli dojídat večeři.Bylo asi 20:30,když nám zavolalo takový číslo,který žádná z nás neznala. S. to zvedla a já jen slyšela takovej pisklavej hlásek,typovala jsem že to je Eliška (Sabčina kámoška).Když S. dovoala,žet mi oznámila že to byl Pepa (on má totiž hrozně pisklavej hlas,podobnej jednomu hlasu jednoho kluka ze sboru) a že jdeme ven. Nejhorší bylo,že už byla tma a on tam nebyl sám.Do telefonu prej řikal něco o dalších klukách. Tak jsme šli připosraný strachy zase ke škole.Když jsme tam přicházeli slyšeli jsme strašně hluboký hlasy.Nebyli tam,protože na nás čekali úplně jinde.Těch chlapů jsme se nehorázně bála :D Tak jsme jim zavolali,kde jsou.Měli jsme jít na kolotoč na takový hřiště a že prej za chvíli přijdou.Ta chvíle trvala deset minut. No když přišli,zjistila jsem,že oba dva ty kluky letmo znám.Jeden byl Olda,se kterym jsem byla s Týnou a s Kásou chvíli na pouti (kde se mimochodem choval...vlastně nechoval,protože vůbec nemluvil) Byla jsem příjemě překvapená že byl tak ukecanej a příjemnej (Olíínek :DDD).Ten druhej byl Teplouš Janáček (no on neni teplej ale vypadá tak a asi před půl rokem mi psal naprostý sračky).. No tak jsme si všichni vesele povídali.Sestřence se P. líbí,tak jí strašně sralo,že si všímá spíš mě..Prostě jsme se strašně vesele bavili,dokud nepřišel Kuba B. ,kterej je strašně hezkej a taky byl ožralej.Řekl nám,že jde domů a že na kolotoči jsou kluci.No,stejně jsme si jich nevšímali,dokud se neozvala rána /rozbili sklo/ a potom dupot,jak běželi.Byla strašná sradńda je vidět jak utíkaj a piští u toho "bengaaaaaa,bengááá" No,tak jsme si oddychli,že si nás nevšimli a povídali si dál.Za čtvrt hodiny potom se vrátili z druhý strany.Bohužel si nás všimli a tak se za náma vydali.Filip byl z nich ožralej nejmíň,takže jsme si s nim chvíli povídali,a potom tam přišel jeden kluk a řekl "Helé Ří***** a Do****** " --naše příjmení,terý kupodivu znal--

Nejvíc mě dostává to,že každej řiká moje příjmení ŘÍ když jsem ŘI. No ale to je fuk.Bylo 22:00 a my už museli domů.Škoda,ale vlastně i štěstí protože přicházel zbytek kluků,který tam byly.

Ráno nám zas napsal Filip ' v jednu u haly'.Sešli jsme se s nima a byli jsme venku asi do 15:00.Konečně jsme se spolu všichni vyfotili :))


zleva: moje sestřenka S. , já, Filip, Adam

konečně fotka,po 3 letech kamarádství♥
Tenhle článek asi nebud nikdo číst,protože je moc dlouhej,ale je to hlavně pro mě,na vzpomínku :))
ites.

jen tak deník a obrázek

25. september 2012 at 20:18 | ites. |  moje tvorba
čůs.
No,tak abyste věděli jak si žiju..nic zajímavýho se mi neděje.Ze čtvrtka na pátek jedu k baičce (jupíí♥:) ) a uvidim se tam asi s A. a s F. (oba dva jsou kluci..F. má dvojče,který s náma chodí do třídy :D).Uvidíme jak to dopadne.Třeba ani ven nepůjdeme,podle toho,kdy maj trénink. O víkendu asi pojedu s rodičema do Světlý na pouť (při vzpomínce na minulou se mi ježí chlupy na krku..důvod proč nemusíte znát :D) Jiank jsme psali velký opakování z fyziky.Na celou 8.!! 24 otázek bylo na teorii (takový ty nudný bláboly) a 15 otázek bylo na vzorečky (takový ty debility kterejma se počítá.)
Dneska jsem seděla s Páťou,takže celkem výmaz :DDD ta holka je vážně retard.Taky jsme dlabali do smradlavýho mejdla (hádejte kdy..o výtvarce!) A ty hoblinky od toho jsme si donesli domů (prej na praní)..Strašně mi smrdí taška :DD
na ten obrázek stačí kliknout a zvětší se :) )
tak čůs.
ites

Helooou

23. september 2012 at 13:24 | ites. |  daily
What's uup?!
Asi cca před půl hodinou jsem dokoukala MTv VMA .. Takovejch slavnejch lidí! :D Celkem jakože závidim tgěm,který měli tu možnost tam bejt..1D vyhrály 2 kosmonauty! :D A ta závěrečná písnička Taylor Swift,nebo ta in,hafo cool jak sviň stylová písnička od Green day:33 Prostě super..(ani nevim jestli něco vyhrál justin bieber..:D)

Včera jsem byla v Brně v Ikea a v Olimpii (já nevim jak tam jsou ty íčka). Musim říct,že mě bavilo víc nakupování v tý ikea (neumim to ksloňovat,tak to enchám v prvnim pádě.) než v obchoďáku..
Mám novej sketchbook do školy :))) a k tomu naprosto úžasný gelový propisky :D Taky mi tam mamka koupila k svátku (kterej mám bohužel až 15.10. -_-) koupila podložku pod notebook,takže ho budu moct konečně nosit i do postele! :D a k tomu všemu velkou vonnou svíčku za 30,- ♥

(jestli máte google chrome,tak si ten obrázek můžete otevřít v nový záložce
a budete ho mít v lný velikosti :)) )

Ten shetchbook tam měli ještě s nějakeja sovama,ale tenhle barevnej se mi líbí víc,protože tamten byl jenom hnědo zelenej :D
V Olimpii nebylo nic..NEbo vlastně joo koupila jsem si tam něco! :D Mám naprosto skvělou zimní čepici,šálu a zimní budnu! :D Všechno to je do šeda-bunda tmavě šedá a čepice světle šedá a šála taky.
No a taky jsem si včera asi ve 23:00 objednala ikea katalog.Snad mi přijde :D V obchodě ho totiž neměli.SNad to bude celý zadarmo a nebudu platit poštovný..:D
...Tak se mějte kulšci,já jdu šprtat fyziku,i když se mi ab-so-lu-tně nechce.Asi si nejdřív uklidim pokoj a pustim si k tomu Harryho Pottera 3,protože jsem ho včera propásla. Joo přesně tohle udělám,mám asi uklízecí náladu.
Tak čůůůs.
ites))

jak zdrátovanej debil.

18. september 2012 at 20:34 | ites.
Nojo.Den D přišel a já musela jít na dolní fixní rovnátka.Dělal mi je asi třičtvrtě hodiny (fakt rychlík!).Dneska odpoledne přišli strašný bolesti.Nejradši bych si ukousala třeba ruku,ale to nešlo protože mě bolely zuby.
Taky jsem vymámila od jednoho kluka z céčka,co bude zejtra v písemce z fyziky.Doufejme,že nám nedá jinačí písemku.Spolíhám totiž na odpovědí typu a,b,c.
Ještě k těm rovnátkům; jelikož mám dole zakrslý zuby a vypadj jako mlíčňáky,tak ty zámečky na nich sedí jako vosy na bonbónu.Prostě strašný.Navíc mi nesundali ten oblouk jak mám na patře,nýbrž mi přidali "druhý patro",který mám kvůli předkusu.Šišlám s tim.

(abyste náhodou nezapoměli na můj ksicht.)
(jo,sere mě,že už gifyo nedělá ty zrychlený videa.)
 
To mi připomíná..Dneska jak jsme jeli k tomu zobařovi,tak jsme podjížděli pod takovym mostem.Na tom mostě stál nějakej kluk a asi nějaký holky.Jak tak na ně koukám,vidim,že ten kluk nějak divně kroutí pusou.A najednou plesk, flusnul přímo předemě na přední sklo.Bylo to nechutný (jó,já vim že sliny jsou přirozený a že se chovám jak nějakej snob,ale vidět,jak ty sliny tečou po tom okně...brr).
No,tak já jdu šprtat.
SPíš si přečíst tu vybranou látku :D
Já vim,furt vám slibuju obrázky a tak dál..Však taky,hromádka papírků pamatováčků pěkně narůstá.
můžete čekat tyhle články':
• And that who i am.
• Jak ušetřit na fotkách?
• obrázky
• Kam si schovat fotky?
• Mé oblíbené filmy #2
 
ites.


téma: Mé oblíbené filmy #1

14. september 2012 at 21:46 | ites.
Mám připraveno na papírkách asi 5 článků.Jenže bohužel,jsem líná a nechce se mi jít do patra pro zapomínací papírky (ty papírky jak mi dala Gabča :D ),tak udělám článek,ke kterýmu mi stačí jen noťas a net.

harry potter 1,3,5,6,7 část 1 a 2

hip hip hurá,aneb neumřela jsem.

11. september 2012 at 17:41 | ites. |  daily
čůůůs.
víte proč jsem se tak dlouho ("dlouho") neozvala? ne? Jelikož mi maminka dala zaracha (nesnášimtoslovo!) zákaz na počítač.A potom ho jetšě prodloužila.Achjo.
No což,na počítač už můžu,tak si nebudu stěžovat.
Zejtra jdu k zubařovi,aby mi dali kroužky na spodní zuby..doufám že mi tam někam nenacpou zase nějakej drát (i když je to jenom malinký procento šance) A MOŽNÁ,MOŽNÁ MI SUNDAJ TEN DEBILNÍ OBLOUK NA HORNIM PATŘE!! Dokážete si představit tu volnost? ^^ i když volnost je celkem zveličenej výraz :D
Navíc to má další výhodu..Nejdu do školy na chemii :3 a na ájinu taky ne,což mi celkem vadí,neboť angličtinu miluju a..ráda se jí učim :D Jediná nevýhoda je,že tam budu na fyziku.Škoda.
Jsem strašně šťastná,protože jsem si nainstalovala mojí starší supr čupr webku (ta která je v notebooku stojí za nic) ke který je navíc ještě Movie Maker (i když je to celkem na nic program,videa tam jdou točit :D ) A navíc na tu webku jdou točit videa.Takže možnáááááá budu přidávat i nějaký "vlogy" (prostě video deníky). Jooo a jdou s ni točit i hezký gify :33 takže můžu zase připojit k blogu gify z gifyo.com (ivetkoo,promiň že ti zase kradu nápady :X) . Ta webka v notebooku totiž strašně moc přibližuje obličej takže mám přes celý to okýnko roztaženej ksift.
Nooo a taky asi předělámm rubriky.
Aha,další mišmaš článek.
HoouHoouHoou,mééry krismas!
ites..
zejtra přidám asi oskenovaný obrázky))

5.září

5. september 2012 at 21:03 | ites. |  daily
Tyjo kam zmitela ta holka a tim notebookem,když se píše článek? :D No jo blog.cz uděl zase změny.Tentokrát bych řekla k lepšímu :) Líbí se mi,že je tu možnost udělat "podrubriky" což usnadní práci těm lidem,který dělaj rozcestníky :D Nojo,tentokrát to je fajn :D
Dneska jsem si byla konečně vyvolávat fotky.Hromádka mých vlastních fotek poměrně narůstá (1,5 cm když se to zmážkne)a já si je musim furt prohlížet.Miluju fotky! Jsem Photofil! Taky mi maminečka koupila novej penál do školy.Tamten starej byl už fakt hodně starej.Tenhle je navíc velikej a vejde se tam 2x víc pastelek a fixek a ttvýrazňovažů a prostě všeho! Joooo je to supr.
Jinak škola zatim v pohodě,i ta třídní neni tak špatná (ťuk ťuk ťuk).
Za 1 dní jdu na rovnátka! Spodní! Panbože, to už se nebudu moct smát vůbec! :D achjo..No nic.
Dneska to byl jenom deník,příště udělám asi nějakej..víc "lepší" článek :D ahoj:))
ïtes

čaučau školo.

3. september 2012 at 14:15 | ites. |  moje tvorba
čus.
víte co bych chtěla? psát si deník (jo jasně,já furt něco plánuju a stejně to nikdyd neudělám :'DD).HOdně mě inspiroval k tomu film LOL (nemyslim ten Francouzskej originál,ale ten,ve kterym hraje Miley Cyrus..sice je s titulkama,ale já nenadabovaný filmy miluju♥) a taky jeden blog.Ale,zdá se,že je to dneska vedlejší.DNeska totiž skoro všichni řeší enom jednu věc a tou je škola.
Jak jste zvládli první školní den? Vstali jste včas? Já si nařídila budík na 6:30 (normálně vstávám do školy v 7:00 až 7:30) a stejně jsem nestíhala.Taky když se mi nepodaří nalíčit si spodní řasy a nemůžue si to odlíčit,protože mám v očích čočky...!... No,ale nakonec jsem to uřasenkovala tak,aby to vypadalo aspoň trochu normálně.Hodila jsem na sebe triko,ryfle a půl hodiny si fénovala vlasy,protože můj ultrasuperrychlej fén mi přestal foukat horkej vzduch.Nakonec jsem to ale nějak zvládla a šla.
Ve škole bylo šťastné shledání s naší čtyřkou ( :DD) a se zbytkem třídy.Nakonec přišla i naše " milovaná,hodná" ale hlavně nová třídní ..Je to matikářka a máme jí na SPOUSTU předmětů a spadá do nich i výtvarka.CHápete to?!?! Jak může MATIKÁŘKA UČIT VÝTVARKU?! Ach jo..aspoň že nám ta učitelka co jsme měli minulej rok zbyla aspoň na tělák.(Měla jsem totiž hrůzu ža zase spojí kluky s holkama.)
Tak jo,své srdéčko jsem si již vylila.TeĎ je čas na mnou nakreslený obrázek.
ps. děkuju moc Ivče a Gabče za ten úžasnej zápisník a za ty boží papírky!!! :D ♥
ejkejej,půl hodina práce aje z toho tohle :33
ites.