vegas girl

5. july 2012 at 12:49 | ites. |  daily
Nefunguje mi vkládání videí,tak vám sem musim dát jenom odkaz :D poslední dobou mi blog.cz strašně blbne..Nojo,nojo,co s tim můžu udělat (nic).
Musim si udělat nový menu :D ale tak..tohle je provizorní,dělala jsem ho narychlo,a proto nevypadá hezky :D Dám tam ještě nějaký obrázky a píšničky)
Obávám se,že jsem zapoměla kreslit.V ruce jsem neměla tužku nejmíň měsíc!! Když ale mě se nechce..přestává mě to asi bavit (snad ne..) Taky byych potřebovala novej skatchbook..jenže je tu jeden problém..NIKDE nperodávaj sešity s koružkovou vazbou a s pevnejma deskama S ČISTEJMA papírama..I když jakože jo,prodávaj ale to jsou takový ty památníčky který maj třeba v rozích nakreslenou vílu nebo tak,ale to mi je celkem na nic,když do toho chci kreslit i já,a nechci aby mi to prznila nějaká debilní růžová víla!!
Včera jsem si natrhala papíry (50 velkejch A4 z toho 100 malejch A5 :D ) a dneska je k sobě asi svážu nějakym provázkem dohromady..A jako výztuž si tam dám asi nějakej karton :D jakože zezadu,ze předu asi nějakou barevnou čtvrtku :D No,doufám,že máme takovej ten řezací nožík,abych to mohla vyřezat.
Taky teďka sjíždim na youtube videa DIY (jakože náramky,dekorae do pokoje..) a vypadá to zajímavě..asi něco zkusim.
Tak si myslim,že jsem se rozepsala dosyta.
(s)mějte se,
vaše ites.
 


Comments

1 Annnie. Annnie. | Web | 9. july 2012 at 12:58 | React

nene já jsem z Prahy:D jsem tu jen na prázdninách:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama