July 2012

Inspiration 0.2 (?)

14. july 2012 at 11:30 | ites. |  inspirace.
~ přednasaveno ~
Tak právě v tuhle chvíli jsem asi odjela do Itálie a ubytovávám se..No,a aby to tu za tu dobu co budu pryč nezemřelo,tak jsem se rozhodla přednastavit nějaký články,)
Táta má wifi v mobilu,třeba se tam nějak napojí a já možná něco přidám (jakože něco "informačního" ) oniline:)

mám rád kočky.

sketchbook - summer 2012

9. july 2012 at 13:35 | ites. |  moje tvorba
Helou.
Jak už jsem si stěžovala v minulym článku ( to o těch sešitech/"knížkách" s čistejma papírama,že je nikde nemaj)..Tak si dneska stěžovat nebudu,nemám totiž proč.
A proč tomu tak je? Protože jsem si vyrobila vlastní! :D Teď si většina z vás představí zcvaknutý listy papírů sešívačkou.Ale takhle to opravdu nevypadá.Je to normálně normální knížka.Krásně sešněrovaná (spíš sešitá). Včera jsem se s ní piplala od 22:00 do 00:24. Ale s výsledkem jsem maximálně spokojená už proto,že jsem si jí udělala sama. Návod otiž vypadal nehorázně těžce..a ty věci co k tomu používali :X Já použila normálně papír,kružítko,velkou jehlu,bavlnku,takovej ten kartón ze zadní strany skicáku a bylo to. Opravdu na tom nic není^^ Přesně takovej sketchbook jsem si představovala (Sice tenhle je takovej jakože vratkej,ale na to že je můj první je v pohodě :D)
tady je takovej návod,podle
kterýho jsem to celý dělala^^
Je to anglicky,ale to poslouchat nemusíte,
stačí sledovat obraz.
 
Taky jsem vám ho vyfotila.
Ta fotka úplně nahoře napravo (taková ta tmavá) je focená zhruba někdy o půl 12 v noci.To jsem zrovna sešívala stránky k sobě. Ty další 2 jsou ze dneška - konečná verze knížky. Jestli se podíváte na ten "úvodní" obrázek na kterym je napsáno 2012,tak si všiměte tý palmičky :D Ta jakože znázorňuje léto..V Itálii si nasbírám nějaký mušličky a ještě si je tam asi nalepim..

ites.

vegas girl

5. july 2012 at 12:49 | ites. |  daily
Nefunguje mi vkládání videí,tak vám sem musim dát jenom odkaz :D poslední dobou mi blog.cz strašně blbne..Nojo,nojo,co s tim můžu udělat (nic).
Musim si udělat nový menu :D ale tak..tohle je provizorní,dělala jsem ho narychlo,a proto nevypadá hezky :D Dám tam ještě nějaký obrázky a píšničky)
Obávám se,že jsem zapoměla kreslit.V ruce jsem neměla tužku nejmíň měsíc!! Když ale mě se nechce..přestává mě to asi bavit (snad ne..) Taky byych potřebovala novej skatchbook..jenže je tu jeden problém..NIKDE nperodávaj sešity s koružkovou vazbou a s pevnejma deskama S ČISTEJMA papírama..I když jakože jo,prodávaj ale to jsou takový ty památníčky který maj třeba v rozích nakreslenou vílu nebo tak,ale to mi je celkem na nic,když do toho chci kreslit i já,a nechci aby mi to prznila nějaká debilní růžová víla!!
Včera jsem si natrhala papíry (50 velkejch A4 z toho 100 malejch A5 :D ) a dneska je k sobě asi svážu nějakym provázkem dohromady..A jako výztuž si tam dám asi nějakej karton :D jakože zezadu,ze předu asi nějakou barevnou čtvrtku :D No,doufám,že máme takovej ten řezací nožík,abych to mohla vyřezat.
Taky teďka sjíždim na youtube videa DIY (jakože náramky,dekorae do pokoje..) a vypadá to zajímavě..asi něco zkusim.
Tak si myslim,že jsem se rozepsala dosyta.
(s)mějte se,
vaše ites.

hrom hrom blesk.

1. july 2012 at 22:08 | ites. |  daily
jéje..bouřka je tu..
Vždycky jsem chtěla psát článek za "romantického" zvuku deště a bušení hromů..Prvě si plnim přání :D
Ale stejně si něco přeju víc..chtěla bych si psát s *** .. Panebože proč musí bejt to blbý finále ve fotbale?! No jo..já vim že se na to většina evropy straašně moc těšila,ale mě to ubral jeden ze skvělejch večerů.No jo..musim si holt počkat na čtvrtek,to si snad pokecáme dosyta ;D
Btw. kouká někdo na Deník Princezny 2? :D já jen jakože já jo -_- joo,ať žije princezna Mia!! alelůja.
V úterý k nám přijde Ivča a Gabča :D to bude výmaz :DD A budeme fotiit a povídat sii a koupat séé :D No jo..snad nebude pršet.
Jinak jakože se nic moc nedělo,pořád dávám dokupy denník z "pouti 2012" ale furt jsem ho ještě nedopsala :D
Víte co je vtipný..spíš trapný? Jak některý lidi říkaj "já nesnášim falešný a klamavý lidi" a přitom jsou sami takový falešný a prolezlí lžima))
jéééé :D prší mi na nohy :'DDDD asi bych měla zavřít okno :D
Ne víš co,tenhle článek nemá hlavu ani patu,ale vyjadřuje asi to co teď cejtim.
(Ify? to je přesně o **** :D nepřijde ti?)
Ježíš :D mě z toho deště blbne televize a tak divně hvízdá :D A už se úplně zasekla :D tyvole to je liják :D za chvíli mi vypadne internet!!!! božee :D tak já radši končim :D
ahoj,ites.