June 2012

žijeme len raz^^ (pt.2)

29. june 2012 at 20:40 | ites. |  fotoalbum.
Čuus :D
Prázdniny začínaj a se začátkem prázdnin bude zřejmě i většíaktivita na tomhle blogu..Myslim že ani nemusim řikat proč ( ale já to stejně řeknu; protože bude nudaa :D) No..tak to bylo takový info na začátek :D
Já bych hrozně moc chtěla jezdit k babičce do toho města častějc)) Tam mám totiž asi víc (asi určitě) kamarádů než tady v mojim městě..Je to smutný,já vim.Ale to bude tim,že to naše město je takový..aže moc velký (velký neni,ale oproti tomu babiččinýu jeú) U ní mám svojeho nejlepšího kámoše hned naproti babiččíný bytovce a další kámoš bydlí o pár metrů dál..Taky je zvláštní a hodně dobrý,že u ní mám jako kámoše jenom kluky :D Holky nás tam totiž nenávidí (fuck them :*)
No jo..tak jsou tu další fotky..asi 3 :D tak si je užijte noo..
křeček,kterej se jmenuje Křeček. (víte jakou práci mi dalo ho aspoň trochu vyfotit?!)

tak trochu různě.. pt.1

28. june 2012 at 13:29 | ites. |  fotoalbum.
Protože nemám (vlastně mám...ale to až jindy) o čem psát,tak sem dám pár fotek :) ale fakt jen pár,abych měla co přidávat další dny o prázdnimách (:


Dářko♥

16. june 2012 at 17:22 | ites. |  fotoalbum.
Tak tu máte fotky z toho nejůžasnějšího,nejkrásnějšího a..prostě legendárního nonstop výletu :)
Stalo se tam toho hodně a doufám,že na to dlouho nezapomenu,proto vás teˇbudu radši zahlcovat fotkama.
hej hou,tu je vaše iTes :D
náš úchvatně levnej oběd aneb 3x smažák + 1 těstovinovej salát :D

nechtělo se mi stahovat fotky.

12. june 2012 at 22:13 | ites. |  daily
Čůs.
Omlouvám se,ale fotky se mi sem dneska dávat nechtělo už ptoto,že jsem si už foťák sbalila na Dářko.
Anoo,Anoo..i 8.A se dočkala výletu a razí na dvoudenní výlet na Velké Dářko) Jedeme do chatek který jsou po 4 nebo po 3.
A když nám nevyšlo na lyžáku bejt s Kačkou i s Ivčou na jendom pokoji,tak teď aspoň budeme spolubydlákovat v jedný chatce♥ Doufám že nafotim hodně fotek-aby bylo na co vzpomínat)

Sbalila jsem si jenom to nejnutnější,tak doufám že to bude stačit :D Jídlo a pití dokoupim ještě zejtra při cestě na vlakáč.
Taky jsem si vymazala asi 20 písniček z mobilu a doplnila si asi 10 nevých :D no..ale to je nepodstatný..
Proč musí zejtra pršet?! Kdyby bylo teplo aspoň 14 před výletem a potom i ty 2 dny na výletě,určitě bych se šla vykoupat)
Víte co je nejlepší? :D že zejtra můžu vstávat až tak o půl 9 ♥ :D i když..budu vstávat asi dřív,abych si stihla narovnat valsy)

No takže očekávejte fotočlánky :)
S láskou,
ites<3

vlasy.

9. june 2012 at 21:18 | ites. |  my gifs.
Tak jsem byla dneska v 7:00 ráno u tý kadeřnice.Střihá už od 8. třídy,protože má mámu i tátu kadřníky) Je hrozně hodná a dobře se s ní kecá :D A navíc umí skvěle střihat)
No tak jsem idělala gif..neni tam moc vidět ty vlasy,ale lidi který mě znaj si určitě šimnou že je mám o dost kratší (asi tak o 3-5 cm) Takže..si ho užijte no :D A kritizujte si mojí ofinu! :D
PS:někdy příště sem dám photoshooty (já vim,má to bejt zvlášť ale takhle to vypadá víc "in" :D ) Samíka + nějakejch kytek :D

sorry že se tam tlemim jak debil.
čůs
Vaše iTes.

haha.je mi 14.

8. june 2012 at 21:16 | ites.
Čůs..
Tak moji milí návštěvníci,ode dneška od 11:30 je mi 14. Hu-rá... Dárky jsem si vybrala už v předešlých měsících a myslim,že mám vybráno dárky i n a vánoce (foťák+ notebook♥). Zejtr dostanu dort. Od příbuznejch jsem deostala peníze + od tety kosmetickou tašku) (mimochodem za pohé 2 dny jsem se vyšplhala z 0,- na 1000,- :D) A to jsem ještě nebyla u pradědy :D
Za tenhle poslední tejden se toho stalo celkem dost :D
ale nebudu vás tu nudit výpiskama z mýho života...aspoň né dneska)

Ale tak..čtrnáct mi je jen jednou za život,a proto na "oslavu" jdu zejtra ke kadeřnici.. absolutně nevim co si s nima mum nechat udělat :D Jestli ofinku na straně,nebo si nechat sestíhat okraje vlasů (to spíš) a tim by mi vznikla i ta ofina.. ale zatim u mě vede tenhle účes:
Bohužel nevim jestli to je Mary Kate,nebo Ashley :D ale 100% vim že je to jedna z Olsenek :D
no..uvidim jak to dopadne :'D Beztak budu zase jako nějaká zrůda :D
tak čus zejtra :D se vám vyfotim,abyste se mohli zasmát.
ites xx.

téma: Paříž - den 1.

2. june 2012 at 21:58 | ites. |  na téma...
Hej,vyprávělaj sem vám vůbec můj prázdninovej zážitek z minulýho roku?? Já myslim že ne..A i kdyby jo,tak vám to řeknu ještě jednou :D
Tenhle čklánek bude spíš o fotkách..možná že bude spíš o písmenkách..ale komu to vadí,že? mě teda ne.

Jako první příjezdovej den jsme jeli (bylo to asi ve 4 odpoledne) na obhlídkovej okruh. Ulice v Paříži byli úchvatný..Hlavně ty domy okolo Seiny byli krásný♥ na "plotech" který oddělovali chodník od cesty okolo břehů řeky byli takový malinký obchůdky. Byli to takvý zelený vikýřky,někdo prodával starý knížky (jednu jsem tam viděla snad z roku 1859 :D ) někdo obrázky a někdo gramofonový desky..bylo to strašně krásný)) Taky tam měli u zábradlí kola na půjčení. Hodina jízdy byla zdarma a za každou další hodinu se platilo euro. CHtěla bych tam někdy jet a projezdit si paříž na tim kole)) Je totiž celá rovná a jedinej kopec široko daleko tam je Montmartre :D A když jsem uviděla poprvý Eiffelovku ..to byl nepopsatelnej pocit).. Celej život jsem vzdychala na fotky nafocený cizejma lidma a teď jsem jí viděla naživo v tom nejkrásnějšim světle..Projeli jsme spoustu míst který jsme viděli ve filmech. Stromy - kaštany tam už byli dávno opadaný jako jediný stromy a to byla teprve půlka července..
Prostě..první den v Paříži byl krásnej.. Těch 11 hodin jízdy za to stály)


Ten obrázek je sice až z druhýho dne..ale mám spoustu jinejch kde je Eiffelovka :)
ten obrázek je focený mnou,takže kdybyste ho chtěli kopírovat,použijte prosím zdroj!!!

konec 1. části

ites.