April 2012

jsem víc aktivnější na tumblr,blog mě nebaví,školu flákám (podle táty),nekreslim,fotim a čtu.

24. april 2012 at 19:19 | ites.
ČusAhojZdar.
Žiju.
Možná ne.
nevim.. další "srdceryvný" článek slečny ites.
CO bych chtěla?
•mít pravou a nefalšovanou nejlepší kámošku.
•umět plynule anglicky (a tohohle dosáhnu!!)
•žít v zemi,kde sem luví anglicky tj. Amerika nebo Anglie

Ha.A to je všechno.Nic víc mi zatim nechybí.ZATIM.Ráda bych aspoň ty první dva body..
Tralala,nevim co psát. Anička si vynutila článek,tak sem dám ASPOŇ fotky.. Další článek o ničem.. Ale což,je to můj blog a záporný názory čtenářů si stejně k srdci nevezmu.
PS: sorry že fotim cizý děti,ale tohle na mě tak koukalo...(i když teda na fotce to vypadá trochu jinak..)


kočka na druhou.

16. april 2012 at 18:09 | ites. |  fotoalbum.
Čusahoj.
Slibovala jsem sice že se ozvu asi až za tejden,ale ta nová (zděděná,skoro nepoužitá) klávesnice mi nedala,a já se rozhodla napsat článek...zase nějaký nezáživný výlevy...nojo..
Venku prší,já už asi tejden plánuju jít ven s Týnou a ono pořád nic..nevim jak z její strany,ale z mojí mi brání ty neustálý slejváky..
Fotit taky nemám co..proč? zase ten samej důvod..prší.

Mám novej (zase) tumblr...Vlastně patří k blogu,ale za čas bych chtěla přesunout celej blog na tumblr.. Nevim ani cpo bude zejtra,natož vědět co bude s blogem,že?.

Hm..tak si užijte ty moje (ne)"umělecký" fotky.. vlastně to je jenom jedna fotka,ale líbí sem i jak v barevný,tak v černobílý podobě :)


s láskou,
ites.

slečna fotografka.

14. april 2012 at 13:09 | ites. |  fotoalbum.
Pamatujete si ten článek,v kterym jsem se zmiňuvala že dostanu foťák?? DOufám že jo,protože tenhle článek na něj navazuje))

Včera bylo pátek třináctýho.Já to zjistila až na obědě ve škole... No,já na něj nevěřim,ale tohle byl jasnej důkaz pátka 13 :D
teda..nejdřív to tak nevypadalo..nakonec to vlastně dopadlo dobře ale prostě..čtěte.

Přišla jsem ze školy,šla se psem ven a četla si knížku - typickej pátkovej den.Z dolního patra na mě ale najednou zavolal táta; 'Teruš,začni se připravovat,pojedeme do Jihlavy pro ten foťák!!' Já vyskočila od čtení,a v rychlosti jsem se přemalovala,oblíkla a mohli jsme vyrazit.
Když jsme dojeli do Jihlavy,museli jsme se ještě stavit v Raciolce pro nějaký sušenky bratrovi (nemůže normální jídlo z pšeničný mouky). Ztvrdli jsme tam minimálně půl hodiny. Když jsme přišli do obchoďáku,můj "skvělej" bratr si vyřval,že chce jít na vláček -dalších deset minut v prdeli.
Mezitim než on se povozil jsem se šla podívat do Datartu (táta mě totiž začal strašit,že ten foťák už nemaj)..Přišla jsem k tomu stojanu s foťákama.Stála tam nějaká paní a prohlížela ten Nikon!! Řekla jsem si,že se na něj určitě jenom přišla podívat a nebo že kdyby si ho koupila určitě maj i další. Šla jsem zpátky za tátou,jakože ho tam maj ale stojí tam nějaká pani.Když jsme se tam do toho obchodu společně dohrabali,tak ta "milá" pani stála u pokladny s krabičkou v ruce!! Ve mě byla malá naděje,že jich tam měli víc-ale neměli.POslední kus byl akorát ten vystavenej..
Táta řekl,že ho radši kupovat nebude-co kdyby mu něco bylo? No a já jsem měla slzy na krajíčku..tak blízko a přitom tak...daleko?
Po hodině bloumání po obchoďáku si to táta rozmyslel (potřeboval totiž doma vyfotit kolo,který chce prodat,tak potřeboval foťák) a šli jsme ho koupit.Jedinou vadu kterou měl (že byl omatlanej celej objektiv i displej) jsem otřela hadříkem na brejle a voilá-foťák je můj :D

no tak tohle je trochu zdlouhaváí verze příběhu :D stejně to nikdo nebude číst ;D no,tak já sem dám ukázkový fotky,který jsem vyfotila na rychlo dneska nebo včera))tak doufám,že tenhle článek vystačí zase na další tejden :D
třeba se ozvu i dřív;)
ites.

série obrázků

3. april 2012 at 14:16 | ites. |  moje tvorba
Už jsem dlouho nepřidala obrázky))
A protože jsem byla dneska na takový menší operaci,nešla jsem do školy a do prázdnin ani nepůjdu..
Operace byla příšerná.. 4x - 5x mi dali injekci na umrtvení a stejně to nepomohlo (trochu jo..).
Strašně to bolelo,bulela jsem jak malý dítě..ale přežila jsem to))

No tak konec keců a šup na obrázky)) nějaký jsou slabší...ale co... mě je váš názor celkem jedno ;) (PS: ten kluk by měl bejt Niall Horan - vybarvenej vypadá mnohem líp -)

Tak tady jsou obrázky,který jsem za poslední dny nebo týfny nakreslila )) jsou VŠECHNY uložený na jedný stránce..pro zobrazení většího (o hodně vštšího) náhledu na něj musíte kliknout :))s láskou,
ites.